

Automatisch
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 30 december 2006 |
| APK | 20 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 12.984 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Omschrijving
Deze Peugeot 107 1.0 12V XS uit 2006 is een ideale stadsauto die bekendstaat om zijn betrouwbaarheid, lage gebruikskosten en verrassend praktische karakter. Compact van buiten, maar ruim genoeg van binnen om comfortabel onderweg te zijn.
Met 119.000 km op de teller en een logisch NAP rapport staat hier een nette auto die klaar is voor nog vele zorgeloze kilometers. De automatische transmissie maakt het rijden extra comfortabel, vooral in druk stadsverkeer, terwijl de zuinige 1.0 motor ervoor zorgt dat je voordelig onderweg bent.
Ook qua uitrusting heeft deze 107 meer te bieden dan je misschien verwacht. Airconditioning zorgt voor een aangename temperatuur tijdens warme dagen, de elektrische ramen bieden extra gemak en de lichtmetalen velgen geven de auto een frisse en verzorgde uitstraling.
Of je nu op zoek bent naar een betrouwbare eerste auto, een praktische stadsauto of gewoon voordelig wilt rijden, deze Peugeot 107 is een uitstekende keuze.
Interesse? Kom langs voor een proefrit en ervaar het zelf.
Aanvullende opties en accessoires
- BOVAG 40-Puntencheck
- BOVAG Afleverbeurt
- Vrijwaring inruilauto
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 155/65 R14
Laadvermogen: 380 kg
Wielbasis: 234 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Staat
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Garantie: Vakgarant (1 maand)
Beschikbare afleverpakketten:
- Showroom pakket (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Vakgarant (1 maand); APK, Poetsbeurt in- en exterieur, Tenaamstelling van het kenteken, Vrijwaring inruilauto
- Servicepakket basis (€ 395 meerprijs): Een servicepakket die u zekerheid biedt voor 3 maanden
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Showroom pakket"): BOVAG 40-Puntencheck; Geen BOVAG Afleverbeurt; Vakgarant (3 maanden); Alghele controle voertuig, APK, Poetsbeurt in- en exterieur, Tenaamstelling kenteken, Vloeistoffen op peil - Servicepakket plus (€ 595 meerprijs): Een servicepakket die u zekerheid biedt voor ruim 6 maanden
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Showroom pakket"): BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Vakgarant (6 maanden); 12 maanden pechhulpservice in Europa, APK, Minimaal 20 liter brandstof, Onderhoud via fabrieksvoorschrift, Poetsbeurt in- en exterieur, Tenaamstelling van het kenteken, Vrijwaring inruilauto - Servicepakket premium (€ 895 meerprijs): Het meest uitgebreide servicepakket, u heeft zekerheid voor ruim 12 maanden
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Showroom pakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Vakgarant (12 maanden); 12 maanden pechhulpservice Europa, APK, Minimaal 20 liter brandstof, Onderhoudsbeurt via fabrieksvoorschrift, Poetsbeurt in- en exterieur, Tenaamstelling van het kenteken, Vrijwaren van uw inruilauto, Vrijwaring inruilauto
Bedrijfsinformatie
Welkom bij Vakgarage Wals
Sinds 1907 zijn wij het vertrouwde familiebedrijf in Haarlem voor kwalitatieve en betrouwbare occasionauto’s. Als trotse leden van BOVAG, Vakgarage en RDW-gecertificeerd, staan we al jarenlang garant voor uitstekende service.
Met ruim 1.500 terugkomende klanten, een beoordeling van 9,4 en een aanbevelingspercentage van 98%, streven wij ernaar om aan de hoogste verwachtingen te voldoen. Onze auto's worden zorgvuldig geselecteerd met oog voor kwaliteit en betrouwbaarheid. Heeft u een auto in te ruilen? Wij bieden u graag een eerlijke prijs. Maak eenvoudig een afspraak en bezoek onze showroom in Haarlem, waar u ook een proefrit kunt maken.
Naast de verkoop van auto's bieden wij financiering en verzekering aan, afgestemd op uw wensen. Voor een bezichtiging of proefrit stellen wij het op prijs als u vooraf belt, zodat we de auto alvast voor u klaar kunnen zetten.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Auto verkopen?
Ook als u alleen uw auto wilt verkopen, zonder aankoop, bent u bij ons aan het juiste adres.
Neem vandaag nog contact met ons op via 023 - 5353502 of info@vakgaragewals.nl.


Tuning - Peugeot 107
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 50 kW (68 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.430 x 1.630 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 9,5 m |
| gewicht | 800 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.180 kg |
| Inhoud bagageruimte | 139 - 712 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,0 s |
| Actieradius | 760 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Vakgarage Wals
Hasebroekstraat 52032 ZG Haarlem























