

Opel Zafira
1.8-16V Maxx / APK Nieuw / 7persoons / Airco
VERKOCHT
2004272.749 kmCruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 29 oktober 2004 |
| APK | 21 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 645 kg
Wielbasis: 269 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 1
Uiteraard kunt u bij ons uw huidige auto inruilen en uw nieuwe aankoop voordelig financieren.
Al onze voertuigen komen in aanmerking voor garantie pakketten van 3, 6 of 12 maanden garantie.
Vraag naar de voorwaarden.
We kunnen in ons RDW erkende bedrijf ter plekke te naam stellen en uw auto inruilen vraag naar de waarde van uw inruil voertuig.
Als u meer wilt weten over deze auto, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?
Wij adverteren onze auto's voor een zeer scherpe internetprijs. Inruil is mogelijk. Buiten onze openingstijden is het op afspraak mogelijk om naar een auto te komen kijken. Voor vragen of informatie kunt u ons bereiken op 0643190159 Er kunnen geen rechten worden ontleend aan fouten in opties & accessoireslijst door druk en/of plaatsingsfouten.
Onze openingstijden zijn Ma-Vrijdag 09:00-18:00 Zaterdag: 10:00-17:00 . Wij staan open voor buiten onze openingstijden een afspraak in te plannen, bel voor een afspraak.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.796 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.320 x 1.740 x 1.680 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.335 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.980 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 150 - 1.700 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 743 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,6 l/100km (1 op 9,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| CO2-uitstoot | 187 g/km |
| Energielabel | D |


