
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Opel Vivaro
bestel 2.0 CDTI L1H1 EcoFLEX Airco Inrichting !
€ 4.9902014224.247 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 26 mei 2014 |
| APK | 18 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 32.581 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 156 - € 156 |
Omschrijving
Beginnende ondernemers opgelet!!!! Ben jij opzoek naar een goede nette bedrijfswagen, die tevens van alle gemakken voorzien is?...
Opel Vivaro bestel 2.0 CDTI L1H1 EcoFLEX Airco Inrichting !
Algemene gegevens
Kenteken: VJ-312-H
Tellerstand: 224247 KM
Carrosserievorm: Bestel
Aantal deuren: 5
Brandstofsoort: Diesel
Bouwjaar: 2014
Transmissie: Handgeschakeld 5
Kleur: Wit
Kleurnaam: Wit
Interieur: Zwart
Bekleding: Stof
Technische gegevens
Motorinhoud: 1995 cc
Aantal cilinders: 4
Vermogen: 66 kW / 90pk
Koppel: 0Nm
Ledig gewicht: 1685 kg
Max. massa voertuig: 2950 kg
Max. trekgewicht: 2000 kg
Emissieklasse: Euro 5
Acceleratie (0-100 km/h): 19.0 seconden
Topsnelheid: 145 km/h
Functionaliteit
Breedte (cm): 190 cm
Financiële gegevens
Oorspronkelijke cataloguswaarde: € 32581 (incl. 21% BTW, incl. BPM)
BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
Pakket: Business pakket
- Airco
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Stuur multifunctioneel
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Park Distance Control
- Parkeer Camera Achter
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Radio CD speler
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Betonplex in laadruimte
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Beginnende ondernemers opgelet!!!! Ben jij opzoek naar een goede nette bedrijfswagen, die tevens van alle gemakken voorzien is? Dan hebben wij wat voor je staan. Deze Vivaro L1H1 uit 2014 is in nette staat (tuurlijk wel her en der een plekje). De Airco is werkend, Auto is voorzien van een Multimedia systeem en achteruitrijcamera, en is volledig ingericht met Dubbele Bodem, uitschuiflades en lichtgewicht kasten van Bott Vario. Helemaal klaar voor de Installateur, Schilder, Timmerman etc. De Vivaro is de afgelopen 7 jaren eigendom geweest van een installateur die de auto keurig heeft behandeld. Auto rijdt heerlijk en alles werkt naar behoren, Wij hebben recent een Airco service uitgevoerd en komende week wordt de auto APK gekeurd. In overleg kunnen we de auto afleveren incl. beurt enz. Zie hieronder.
Vraag / Meeneemprijs: € 4.990,- ex. BTW Vloeistoffen op niveau, minimaal 6 maanden APK. Professioneel gereinigd.
Full Service Prijs: € 5.690,- ex. BTW Onderhoudsbeurt volgens schema, Minimaal 12 maanden APK. Professioneel gereinigd.
Wil je een auto komen bekijken, bel dan van te voren even. Het komt wel voor dat we weg zijn, dus een afspraak maken voorkomt teleurstellingen. Dit is ook 's avonds mogelijk. Neem gerust contact met ons op om de auto te bezichtigen.
Bodewes Mobility
Kalkwijk 97a
9603BD Hoogezand
06 21614075
contact@bodewesauto.nl
bodewesmobility.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.995 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.782 x 1.900 x 1.959 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.685 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.950 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 90 l |
| Topsnelheid | 145 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 19,0 s |
| Actieradius | 1.304 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 180 g/km |
Opties
Bodewes Auto eMotion
Kalkwijk 979603 BD Hoogezand





































