
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Opel Vivaro
1.6 CDTI L1H1 Edition EcoFlex
€ 4.9502015193.181 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 12 februari 2015 |
| APK | 16 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 36.580 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 156 - € 156 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Lendesteunen (verstelbaar)
Overig
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 1.102 kg
Wielbasis: 310 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Bedrijfsinformatie
Al onze auto`s worden afgeleverd met een nieuwe jaar Apk-keuring, 6 maanden garantie en een onderhoudsbeurt. (Vanaf € 3500,- en minder dan 150.000km)
Autobedrijf Raha
Penningweg 97
1507 DG Zaandam
Openingstijden:
Ma t/m Vrijdag van 09:00 tot 18:00 uur
Zaterdag van 10:00 uur tot :17:00 uur
Zondag`s alleen op afspraak
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.998 x 1.956 x 1.971 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.658 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.760 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 90 l |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,0 s |
| Actieradius | 1.525 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 155 g/km |
Opties
Autobedrijf Raha
Penningweg 971507 DG Zaandam















