

Opel Movano
2.5 CDTI L1H1 APK 07-2026 NAP Airco
€ 2.7502009260.488 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 22 juni 2009 |
| APK | 14 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 165 - € 165 |
Carrosserievorm: Bestelauto
Kleur: Onbekend metallic
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 1.700 kg
Wielbasis: 308 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Inruil van uw huidige auto is mogelijk.
Alleen geopend op afspraak.
Maak een afspraak via 06-30828626 of stuur een berichtje.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.464 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.899 x 1.990 x 2.253 mm |
| Draaicirkel | 11,9 m |
| gewicht | 1.800 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 100 l |
| Topsnelheid | 144 km/h |
| Actieradius | 1.136 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,8 l/100km (1 op 11,4) |


