

Opel Movano
2.2D 140PK L2H2 Nr. V001 |Airco | Cruise | Camera | Navigatie
€ 24.750202426 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Datum eerste toelating | 15 april 2024 |
| APK | 15 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Gebouwd voor vele jaren rijplezier waarbij comfort en veiligheid op de eerste plaats staan, dat is deze typisch Duitse Opel Movano. Op de teller van deze auto staat slechts 26 kilometer. De auto is van bouwjaar 2024. Met zijn dieselmotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor vele kilometers. Bij de rijke uitrusting horen ook achterdeuren 270 graden te openen en verstelbare lendensteunen.
De hoogwaardige achteruitrijcamera en het display met hoge resolutie zorgen dat helemaal niets u meer ontgaat van wat er achter de auto gebeurt. Connected Services voegt nog meer comfort en veiligheid toe aan deze auto. Altijd een deskundige gids aan boord, dankzij het navigatiesysteem. U verwacht natuurlijk automatische airconditioning in deze auto, en die is er dan ook. Niet meer op de tast een andere zender zoeken of het volume aanpassen. En al helemaal niet met uw ogen van de weg af raken. De audiobediening op het stuur zorgt dat u alles van onder uw vingers regelt. De Opel is standaard voorzien van: DAB ontvangst, cruise control, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
De Opel Movano is uw trouwe partner onderweg, want hij houdt continu voor u de situatie op en om de weg in de gaten. Volautomatische veiligheidssystemen kunnen daarbij ingrijpen om u voor gevaarlijke situaties te behoeden. De brake assist zorgt voor een kortere remweg tijdens een noodstop. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Een proefrit maken met deze Opel Movano? Natuurlijk! Bel even voor een afspraak!
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: aug. 2022 - feb. 2024
Cabine: enkel
Referentienummer: V001
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Lengte/hoogte: L2H2
Wielbasis: 345 cm
Interieurkleur: Zwart
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Fabrieksgarantie: Ja
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Aflevering Nieuw: Het geadverteerde voertuig wordt geleverd met 2 jaar fabrieksgarantie vanaf de registratiedatum. Prijs is zonder bijkomende kosten dus inclusief mattenset, volle tank brandstof, tenaamstellingskosten enz. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Alle moeite is genomen om de informatie van deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Fabrikant: Autobedrijf Van der Veen Groningen B.V. Friesestraatweg 257 9746TJ GRONINGEN, NL 0505711157 http://www.vdveen.nl info@vdveen.nl
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.179 cc |
| Max. vermogen | 104 kW (142 pk) |
| Max. koppel | 340 Nm |
| gewicht | 1.930 kg |
| Inhoud brandstoftank | 90 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |




