

Opel Movano
2.3 TURBO 150 PK L2H2 + 2500 KG TREKHAAK / CAMERA / CARPLAY / NAVIGATIE
€ 13.9002020194.612 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 9 december 2020 |
| APK | 9 december 2024 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 63.929 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Opel Movano, Origineel Nederlands (NAP), 3 zitplaatsen, Achteruitrijcamera met sensoren, Apple Carplay, Trekhaak, LED dagrijverlichting, Climate control, Cruise control, Navigatie, Bluetooth audio + telefoonkoppeling, Prijs is exclusief BTW.
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: 2019 - 2021
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 1.551 kg
Lengte/hoogte: L2H3
Wielbasis: 368 cm
Fijnstofuitstoot: 0,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
Basispakket (inbegrepen):
Kenteken tenaamstelling
Vloeistofcheck
Schoonmaken
Servicepakket 1 (€ 495 meerprijs):
Nieuwe APK
Olie servicebeurt incl. filter
3 maanden garantie
Schoonmaken
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): 3 maanden garantie (3 maanden garantie); Nieuwe APK
Servicepakket 2 (€ 695 meerprijs):
Nieuwe APK
Onderhoudsbeurt volgens schema
6 maanden garantie
Schoonmaken
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): 6 maanden garantie (6 maanden garantie); Nieuwe APK
Servicepakket 3 (€ 995 meerprijs):
Nieuwe APK
Onderhoudsbeurt volgens schema
12 maanden garantie
Schoonmaken
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): 12 maanden garantie; Nieuwe APK
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.299 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 385 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.550 x 2.070 x 2.749 mm |
| Draaicirkel | 13,6 m |
| gewicht | 1.949 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 13.000 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Actieradius | 1.311 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 249 g/km |




