
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

ZEER COMPLETE UITVOERING!!
Opel Mokka 1.4 T Edition
Pakket: Business pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Voor meerdere grote haarscherpe foto's zie onze website.Toets via Google ( otter roden)
TEL 06-55821400. www.deotterautosroden.nl
De Opel Mokka vertegenwoordigt het beste van degelijk Duits design. Dit exemplaar is van het bouwjaar 2014 en heeft 183368 kilometer op de teller staan. In deze auto vindt u een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 18 inch lichtmetalen velgen, getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Met het navigatiesysteem kiest u de snelste route naar uw eindbestemming. Electronic climate control verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Volumeknoppen, zenderschakelen, muten... U doet alles met de audiobediening op het stuur. Veilig en gemakkelijk. Kom-maar-kom-maar...ho! Zo eenvoudig is het voordeel van parkeersensoren. En zo behulpzaam! Slimme ruitenwissers? De regensensor zorgt ervoor! De uitrusting van deze auto is met cruise control, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Opel Mokka samen. Door de hill hold control is geen helling meer een probleem om stil te staan.
Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en bel ons voor een proefrit.TEL 0655821400!!
ZEER COMPLETE UITVOERING!!
VOOR ONDERHOUDSBOEKJES NAAR DE FOTO SERIE!!
TREKHAAK!!
Een auto bekijken en een proefrit maken kan na sluitingstijd alleen bij serieuze interesse.
tenaamstelling kunnen wij dan ook gelijk voor u regelen, ook buiten kantoor uren .
Een financiering regelen, en of van te voren uitrekenen kan op onze website ( onder koptekst diensten).
Ook kunt u onder deze koptekst uw autoverzekering regelen, u krijgt dan iemand aan lijn, die u alles kan uitleggen!!
AL ONZE ADVERTENTIES STAAN NIET MEER OP MARKTPLAATS, ZIE ONZE ZEER OVERZICHTELIJKE WEBSITE VOOR ACTUELE AANBOD.
De Otter Auto's VOF
1e energieweg 16
9301LK Roden
050-5014343
06-55821400
info@deotterautosroden.nl
www.deotterautosroden.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.364 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.280 x 1.777 x 1.658 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.294 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.828 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 356 - 1.372 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 883 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | C |





