

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 mei 2025 |
| APK | 16 mei 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 38.496 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Noemt u eens een Duits B-merk? Kennen ze niet. Uitstekende auto's, al vele decennia lang. Dat geldt ook voor deze. Deze hybride auto heeft een sterke, zuinige elektromotor én een verbrandingsmotor. Kortom: uitstekende rijprestaties en een veel lager brandstofgebruik. Op koude en donkere dagen zijn de verwarmbare voorstoelen een uitkomst. En ze hebben een massagefunctie bovendien. Beknibbelen op comfort is er niet bij met deze Opel Mokka. Hij is zelfs voorzien van een verwarmd stuurwiel! De slimme koplampen gebruiken de allernieuwste matrix LED-verlichting. Altijd maximaal zicht, nooit verblinding bij de tegenligger. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Strak inparkeren wordt een fluitje van een cent door de achteruitrijcamera. Bij deze auto is uw smartphone een geavanceerde afstandsbediening. Remote services brengen u overal in contact met uw auto. Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audiosysteem en het navigatiesysteem via knoppen op het stuur. Dab-ontvangst geeft daarbij een kraakheldere ontvangst. Geen gehannes met snoertjes en kabels, u laadt uw smartphone automatisch op met de draadloze telefoonlader. Of het buiten nu warm is of koud, dankzij electronic climate control is het binnen altijd behaaglijk. Extra opties op deze auto zijn: regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Met de nieuwste technologieën aan boord is deze Opel in staat om zelf te reageren op potentieel gevaarlijke situaties op de weg. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden; de verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Forward collision warning is een automatisch waarschuwingssysteem dat direct in werking treedt bij gevaar voor een kop-staartbotsing. In deze Opel vinden we verder een dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Een proefrit maken met deze Opel Mokka? Natuurlijk! Bel even voor een afspraak!
Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.
Van harte welkom!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 17" Lichtmetalen velgen "Panther" Diamant geslepen
- Karbon Black (M09V)
- afwijkende dakkleur
- buitenspiegels in andere kleur
- Extra getint glas
- glans exterieur delen
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
- hemelbekleding donker
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur kunstleder
Veiligheid
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- Suede bekleding (suede bekleding, voorstoelen verwarmd, bestuurdersstoel met massage, lendesteunen (verstelbaar)) (F4FX)
- Technologie pakket (Audio-navigatiesysteem, buitenspiegels elektrisch inklapbaar, draadloze telefoonlader, LED mistlampen, matrix LED koplampen, Stuurhulp, Volledig digitaal instrumentenpaneel groot) (ZVKU)
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 488 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Alcantara / Leder zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
- Nefkens Basis (inbegrepen):
Iedere occasion van Nefkens wordt standaard geleverd met 12 maanden BOVAG-garantie (op personenauto's) of 6 maanden BOVAG-garantie (op bedrijfswagens).
Standaard inbegrepen bij de BOVAG garantie onder anderen de BOVAG 40-Puntencheck en BOVAG omruilgarantie. Vraag naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden) - Nefkens Premium Personenauto's (€ 995 meerprijs):
Iedere occasion van NEFKENS wordt gecontroleerd op minimaal 100 kwaliteitspunten, inclusief historie, kilometerstand en eventuele schade. U profiteert van minimaal 12 maanden BOVAG-garantie, aantrekkelijke financieringsvoorwaarden en professioneel advies. Voor extra zekerheid bieden wij u ons Premium afleverpakket aan, inclusief uitgebreide controles en service. Dit afleverpakket is van toepassing op modellen tot 2 jaar oud en/of met een kilometerstand tot 50.000. Bij elektrische voertuigen garanderen wij daarnaast een minimum batterijcapaciteit van 70%.
- 12 maanden aanvullende garantie (Totaal 24 maanden garantie)
- Onderhoudsbeurt volgens schema voor aflevering
- Distributieriem (indien aanwezig) minimaal 12 maanden of 20.000 km onderhoudsvrij
- Remmen en banden minimaal 12 maanden of 10.000 km onderhoudsvrij
- APK minimaal 12 maanden geldig
- 12 maanden pechhulp in Europa
- 14 dagen of 1000 kilometer omruilgarantie
- Waxoyl pantser lakbehandeling
- Minimaal een halfvolle tank brandstof óf volle accu voor EV-modellen
- Safetypakket met hesjes, gevarendriehoek en verbanddoos
- Gratis vervangend vervoer bij garantiereparaties van meer dan 24 uur
- Voor EV-modellen: Batterij gezondheidstoestand test
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Nefkens Basis"): SPOTiCAR Premium (24 maanden); BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 107 kW (146 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.150 x 1.790 x 1.523 mm |
| gewicht | 1.262 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1.105 l |
| Inhoud brandstoftank | 41 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| CO2-uitstoot | 108 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Nefkens Oirschot
Bestseweg 475688 NP Oirschot















































