

Opel Mokka
GS | 18" Lichtmetalen velgen, Bi-Color | Achteruitrijcamera | Electronic Climate Control
€ 36.244202610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 40.994 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Mobiliteit en innovatie voor iedereen bereikbaar maken. Daar staat Opel al jaren om bekend. Dit is een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. De hybride combi van een verbrandingsmotor en een elektromotor zorgt voor zeer laag brandstofverbruik en veel minder uitstoot. Tot de uitrusting van deze Opel behoren ook elektrische handrem, zwarte hemelbekleding, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank. Kom maar, kom maar, kom maar... ho! Prettig hoor, zo'n achteruitrijcamera. Natuurlijk is er ook electronic climate control aanwezig. Altijd goed zicht dankzij de regensensor, onder alle weersomstandigheden. Nooit meer last van een slapende rechtervoet dankzij de uitgekiende cruise control! Ook automatisch dimmende binnenspiegel, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening zijn aan boord. Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Wij leveren deze nieuwe auto met volledige fabrieksgarantie. Maak nu snel een afspraak om deze auto te bekijken.
.
Nieuw: Ja
Referentienummer: 2610775
Type hybride: Volledig hybride
Actieradius: 854 km
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Max. aslast voor: 980 kg
Max. aslast achter: 960 kg
Laadvermogen: 350 kg
Wielbasis: 256 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Rijklaargewicht: 1362 kg
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 107 kW (146 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.150 x 1.790 x 1.520 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 1.262 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.612 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud brandstoftank | 41 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Actieradius | 854 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 108 g/km |
| Energielabel | C |



