

Opel Mokka
1.4 T Edition 140PK Trekhaak Parkeersensoren
€ 10.000201574.956 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 juni 2015 |
| APK | 14 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 27.075 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, in hoogte verstelbare voorstoelen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Zuinig, veilig en ontspannen op pad: dat kan dankzij het aanwezige navigatiesysteem. Met de electronic climate control selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Niet meer op de tast een andere zender zoeken of het volume aanpassen. En al helemaal niet met uw ogen van de weg af raken. De audiobediening op het stuur zorgt dat u alles van onder uw vingers regelt. Parkeersensoren helpen u tijdens het in- en uitparkeren. Achter het stuur van deze Opel bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. De uitrusting van deze auto is met cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, isofix-aansluiting, usb-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Opel Mokka is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Helling-op, helling-af, stilstaan, wegrijden... allemaal supermakkelijk dankzij de hill hold control. In een noodsituatie telt elke meter. Het brake assist systeem van deze auto zorgt ervoor dat uw remweg korter wordt.
Als u nieuwsgierig bent naar deze Opel Mokka, neem dan snel contact met ons op.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 534 kg
Wielbasis: 256 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Per maand betalen?? Geen probleem!! Vraag naar de financieringsmogelijkheden of kijk op onze website www.venwautos.nl/financieren en bereken u maandbedrag. .
V&W Auto's is een merkonafhankelijk autobedrijf en lid van de BOVAG. U kunt ons ook bereiken via Whatsapp. Het nummer hiervoor is 06-22595793.
Wij hebben alle moeite genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Hieraan kunnen echter geen rechten aan ontleend worden. Fouten zijn namelijk nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.364 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.278 x 1.777 x 1.658 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.294 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.828 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 356 - 1.372 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 883 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | C |





