
Opel Mokka
1.2 Turbo Hybrid GS | Automaat | Navigatie | Camera | Stoelverwarming | Massage | NL auto | Apple carplay |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 mei 2025 |
| APK | 27 mei 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 26.400 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
De nieuwste technieken zijn samengevoegd in een smaakvol ontworpen auto en maken van deze Opel Mokka een uitblinker in veiligheid en comfort. Deze hybride heeft dankzij de extra elektromotor een zeer laag brandstofverbruik. In de verwarmbare voorstoelen zitten is elke keer een welkom gevoel. De massagefunctie doet daar nog een schepje bovenop. De geavanceerde matrix LED-verlichting in de koplampen levert maximaal helder zicht en past zich subtiel aan zodra er een tegenligger komt. Zonder lichtkwaliteitsverlies! U wordt in deze auto ook getrakteerd op 17 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Begeef u op de geweldige rit door de digitale wereld van mobiliteit waar alles wat u wenst voor comfort en veiligheid, wordt geprojecteerd op het digitale dashboard. Met de achteruitrijcamera ziet u wat er achter de auto gebeurt. Zo rijdt u moeiteloos achteruit. Deze Opel Mokka is 'connected'. Belangrijke functies worden permanent gemeten en zijn uit te lezen via een speciale app, ook op afstand. Met het navigatiesysteem kiest u de snelste route naar uw eindbestemming. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van electronic climate control is voorzien. Extra opties op deze auto zijn: draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel. Als bestuurder van deze Opel bent u nooit alleen. U wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met u de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden; de verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Het systeem van forward collision warning, of in gewoon Nederlands 'botswaarschuwing', treedt in werking als de sensor te weinig afstand signaleert met een voor- of tegenligger. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg. Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Afwijkende dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
- Glans exterieur delen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- Unikleur/pastel
Infotainment
- Audio-navigatiesysteem
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia scherm middel
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
- Telefoonintegratie premium
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Hemelbekleding donker
- Kunstlederen stuurwiel
- Luxe stoffen bekleding
Uitrusting
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Extra getint glas
- LED mistlampen
- Matrix LED koplampen
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Voorstoelen verwarmd
- Warmtewerende voorruit
Overige
- Bestuurdersstoel met massage
- Stuurhulp
Meer informatie
Laadvermogen: 488 kg
Wielbasis: 256 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Aantal sleutels: 2
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden) - ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Referentienummer: 3467098
Rijklaargewicht: 1362 kg
Verwachtte leveringsdatum: 28-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 16-05-2025

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.150 x 1.790 x 1.540 mm |
| gewicht | 1.262 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1.105 l |
| Inhoud brandstoftank | 41 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| CO2-uitstoot | 108 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Broekhuis Hengelo Opel-Peugeot
Steenzoutweg 167554 RN Hengelo












