
Opel Mokka
1.2 Turbo Hybrid GS | Automaat | Navigatie | Camera | Apple carplay | NL auto | Bluetooth | Adaptieve cruise |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 februari 2025 |
| APK | 24 februari 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 25.400 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Met z'n extra elektromotor geeft de hybride Opel Mokka een heel nieuwe dimensie aan het rijden. Het is een auto uit 2025, hij heeft 32773 kilometer op de teller. De krachtige hybridemotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. Verder is de Opel uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Het slim uitgedachte digitale dashboard toont alle essentiële ritinformatie in één oogopslag. Ook achter de auto geen verrassingen bij het inparkeren. Daarvoor zorgt de achteruitrijcamera. Functies activeren en storingen opsporen? Bij deze auto gaat het eenvoudig via uw smartphone. Overal en altijd. Een optie die de veiligheid verhoogt, is de bediening vanaf het stuur van het audiosysteem (met DAB-radio!) en het navigatiesysteem. Geef uw smartphone weer 100% met de draadloze telefoonlader. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn electronic climate control, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer. Deze Opel is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met u mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. In deze Opel vinden we verder een dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem. U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit met deze Opel te reserveren.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Afwijkende dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
- Glans exterieur delen
Infotainment
- Telefoonintegratie premium
- Audio-navigatiesysteem
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia scherm middel
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Hemelbekleding donker
- Kunstlederen stuurwiel
- Luxe stoffen bekleding
Uitrusting
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Extra getint glas
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Warmtewerende voorruit
Meer informatie
Maten en gewichten
Laadvermogen: 488 kg
Wielbasis: 256 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden) - ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Identificatie
Referentienummer: 2793117
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1362 kg
Verwachtte leveringsdatum: 24-04-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 13-02-2025

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.150 x 1.790 x 1.540 mm |
| gewicht | 1.262 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1.105 l |
| Inhoud brandstoftank | 41 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| CO2-uitstoot | 108 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Broekhuis Hengelo Opel-Peugeot
Steenzoutweg 167554 RN Hengelo
































