

Opel Mokka
1.6 Edition | NAVI | TREKHAAK | CRUISE | RIJKLAARPRIJS |
€ 8.9502013158.796 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 juni 2013 |
| APK | 28 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 27.284 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
PRIJS IS RIJKLAAR AFGELEVERD.! INCL GARANTIE OP MOTOR EN VERSNELLINGSBAK.!
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Deze Opel Mokka heeft 158796 kilometer gelopen. De SUV haalt zijn aandrijving uit een krachtige viercilinder benzinemotor. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen en in delen neerklapbare achterbank.
Nooit meer de weg zoeken en ontspannen arriveren bij uw reisdoel. Met het full map navigatiesysteem zit u veilig en ontspannen in de auto. De electronic climate control zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Met de audiobediening op het stuur heeft u altijd twee handen beschikbaar om te rijden. Ook fijn als u op de voorgeschreven snelheid wilt blijven: de cruise control. Ook lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer zijn aan boord.
In de Opel Mokka heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Soepel wegrijden op een helling is eenvoudig met de hulp van hill hold control.
Wilt u met deze Opel Mokka een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
Modelreeks: okt. 2012 - apr. 2013
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 529 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf Gerdes Mr Ovingkanaal OZ 1A 7891EV KLAZIENAVEEN, NL 0591-312420 http://www.autobedrijfgerdes.nl info@autobedrijfgerdes.nl
Autobedrijf Gerdes is een echte dorpsgarage en opgericht in 2005 door Harold Gerdes. Harold is al bijna 30 jaar actief in de autobranche en heeft het bedrijf de afgelopen jaren flink gemoderniseerd en uitgebreid. Met onze vijf collega's en moderne apparatuur kunnen wij iedereen tot dienst zijn. Ons enthousiaste team besteed veel zorg en aandacht aan alles in en rond uw auto.
Onze klanten komen graag binnen wandelen voor een praatje of een kopje koffie, iets waar we erg trots op zijn! Klantvriendelijkheid en gastvrijheid staan bij ons dan ook hoog in het vaandel. Daarom houden wij van een laagdrempelige en transparante bedrijfsvoering. Zo weet u altijd precies waar u aan toe bent.
Wij zijn ook erkend BOVAG-bedrijf. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende service. Wij zorgen dat u zorgeloos de weg op kunt. Het BOVAG-keurmerk staat voor betrouwbaarheid, kwaliteit en garantie.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Autobedrijf Gerdes niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. zoals bijvoorbeeld de opties of andere informatie !Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 155 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.280 x 1.760 x 1.740 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.235 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.764 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 356 - 1.372 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,3 s |
| Actieradius | 815 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,4 l/100km (1 op 11,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 153 g/km |
| Energielabel | D |





