Opel Mokka

1.4 T Edition | TREKHAAK | NAVI | PDC | CRUISE | PARELMOER WIT |

PoweredBy
Opel Mokka
1.4 T Edition | TREKHAAK | NAVI | PDC | CRUISE | PARELMOER WIT |
€ 9.9502014148.923 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurWit (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 18 september 2014
APK 16 maart 2027
BTW aftrekbaar nee
Catalogusprijs € 26.975
Wegenbelasting/3mnd € 199 - € 217

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Autobedrijf Gerdes

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Opel Mokka is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Opel Mokka

Omschrijving

PRIJS IS RIJKLAAR AFGELEVERD.! INCL GARANTIE OP MOTOR EN VERSNELLINGSBAK.!

Vorm, constructie, prestaties en techniek... Duitse auto's behoren tot de beste van de wereld, en dat is niet voor niks. In deze SUV vindt u een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. U wordt in deze auto ook getrakteerd op donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.

Laat u onderweg niet afleiden, de bediening van het audio-installatiesysteem en ook het navigatiesysteem gaat met knoppen op het stuur. Met de electronic climate control selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Geen parkeervak is te klein dankzij de assistentie van de parkeersensoren. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Opel met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Een heerlijke egale snelheid? Even de cruise control inschakelen! En dan is deze auto ook nog eens voorzien van automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.

De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Opel Mokka samen.

U bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neemt u snel contact met ons op?

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Parkeersensor voor en achter

Infotainment

  • Navigatiesysteem full map

Interieur

  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk

Overige

  • Bluetooth
  • Edition+ pakket (LP23)
  • Edition+ pakket (Binnenspiegel automatisch dimmend, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Extra getint glas achter, Parkeersensor voor en achter)
  • Extra getint glas achter
  • Navigatie-pakket (Bluetooth, Navigatiesysteem full map)
  • Navigatiepakket Edition (LP21)

Meer informatie

Algemene informatie

Modelreeks: mei 2013 - aug. 2016

Technische informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 534 kg
Wielbasis: 256 cm

Interieur

Interieurkleur: Antraciet

Milieu

Emissieklasse: Euro 5

Onderhoud, historie en staat

Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Productveiligheid

Fabrikant: Autobedrijf Gerdes Mr Ovingkanaal OZ 1A 7891EV KLAZIENAVEEN, NL 0591-312420 http://www.autobedrijfgerdes.nl info@autobedrijfgerdes.nl

Bedrijfsinformatie

Autobedrijf Gerdes is een echte dorpsgarage en opgericht in 2005 door Harold Gerdes. Harold is al bijna 30 jaar actief in de autobranche en heeft het bedrijf de afgelopen jaren flink gemoderniseerd en uitgebreid. Met onze vijf collega's en moderne apparatuur kunnen wij iedereen tot dienst zijn. Ons enthousiaste team besteed veel zorg en aandacht aan alles in en rond uw auto.

Onze klanten komen graag binnen wandelen voor een praatje of een kopje koffie, iets waar we erg trots op zijn! Klantvriendelijkheid en gastvrijheid staan bij ons dan ook hoog in het vaandel. Daarom houden wij van een laagdrempelige en transparante bedrijfsvoering. Zo weet u altijd precies waar u aan toe bent.

Wij zijn ook erkend BOVAG-bedrijf. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende service. Wij zorgen dat u zorgeloos de weg op kunt. Het BOVAG-keurmerk staat voor betrouwbaarheid, kwaliteit en garantie.

Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Autobedrijf Gerdes niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. zoals bijvoorbeeld de opties of andere informatie !Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurWit (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 6 versnellingen, Handmatig
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.364 cc
Max. vermogen 104 kW (142 pk)
Max. koppel 200 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.280 x 1.760 x 1.740 mm
Draaicirkel 10,9 m
gewicht 1.294 kg
Max. toelaatbare gewicht 1.828 kg
Trekgewicht geremd 1.200 kg
Trekgewicht ongeremd 500 kg
Inhoud bagageruimte 356 - 1.372 l
Inhoud brandstoftank 53 l
Topsnelheid 193 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 9,9 s
Actieradius 883 km
Brandstofverbruik bebouwde kom 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik buitenweg 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik gecombineerd 6,0 l/100km (1 op 16,7)
CO2-uitstoot 139 g/km
EnergielabelC

Opties

Autobedrijf Gerdes

Mr Ovingkanaal OZ 1
7891 EV Klazienaveen

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Autobedrijf Gerdes

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Opel Mokka is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Opel Mokka