Opel Mokka

1.4 T 140pk Cosmo Aut. *41.840km!* Leder|Schuifdak|Xenon|Navi|LMV

PoweredBy
Opel Mokka
1.4 T 140pk Cosmo Aut. *41.840km!* Leder|Schuifdak|Xenon|Navi|LMV
€ 13.850201541.840 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurBruin (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 10 juni 2015
APK 12 januari 2026
BTW aftrekbaar nee
Catalogusprijs € 35.569
Wegenbelasting/3mnd € 199 - € 217

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan FLEVO Mobiel

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Opel Mokka is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Opel Mokka

Omschrijving

Innovatieve techniek onder handbereik. Dat beloven ze bij Opel onder de slogan 'De toekomst is voor iedereen'. En ze maken het waar ook. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. De lederen bekleding geeft het interieur een rijke en luxe uitstraling. Ga samen met uw bijrijder lekker zitten in de verwarmbare voorstoelen. De comfortstoelen van deze Opel Mokka staan bekend om zijn goede zithouding. Licht en lucht komen onbelemmerd binnen als het elektrisch bediende glazen panoramadak met één druk op de knop wordt geopend. Xenonverlichting staat borg voor helderwit licht en een krachtige lichtbundel. Tot de uitrusting van deze Opel behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.

Onder alle omstandigheden perfect zicht op wat zich achter de auto afspeelt: de achteruitrijcamera zorgt ervoor! Onderweg naar muziek luisteren krijgt een nieuwe dimensie dankzij het Bose audiosysteem. Altijd een deskundige gids aan boord, dankzij het navigatiesysteem. De auto is ook uitgevoerd met electronic climate control. Door de audiobediening op het stuur regelt u elke aanpassing van het geluid en de muziek zonder het stuur los te laten. De Opel is standaard voorzien van: Bose-audioinstallatie, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur.

Zoals u mag verwachten van deze Opel Mokka is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Op een helling houdt hill hold control de handrem vast totdat u weer gas geeft. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg.

Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.

Aanvullende opties en accessoires

Comfort & Interieur

  • Audio installatie premium
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Comfortstoel(en)
  • Navigatie-systeem full map
  • Navigatie full map
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Voorstoelen verwarmd

Exterieur

  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar

Veiligheid

  • Extra getint glas
  • Parkeersensor voor en achter

Overig

  • BOSE sound systeem
  • Cosmo+ pakket (Comfortstoel(en))
  • Nationale Auto Pas (NAP)
  • Navigatie-pakket (Navigatie-systeem full map, Navigatie full map)

Meer informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 534 kg
Wielbasis: 256 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2

Bedrijfsinformatie

Wij hebben een handelsactie waarbij we werken met scherpe, vaste zo meeneemprijzen. Inruil is daarbij uiteraard mogelijk, tegen handelsprijzen.
Heeft u vragen over deze of een van onze andere occasions? Wij helpen u graag verder. U kunt rechtstreeks contact opnemen met ons verkoopteam via tel. 0321-337296, whatsapp 06-82731846 of een e-mail sturen naar verkoop@flevomobiel.nl. Wij zijn u graag van dienst!

Bij de aankoop van een auto gaat het niet alleen om de auto zelf, minstens zo belangrijk is de service en garantie. Wij weten bij Flevo Mobiel als geen ander dat de afweging voor service/garantie voor iedere klant anders ligt. Om deze reden vermelden wij onze zekerheidspakketten los van de verkoopprijs van de auto. U heeft als klant zelf de keuze voor één van onze zekerheidspakketten, elk met z’n specifieke kenmerken en bijbehorende prijs. Bekijk op onze website de kenmerken van de pakketten “Standaard”, ‘’Budget”, “Premium” of ”Deluxe”.

Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurBruin (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 6 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.364 cc
Max. vermogen 103 kW (140 pk)
Max. koppel 200 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.278 x 1.777 x 1.658 mm
Draaicirkel 10,9 m
Massa 1.309 kg
Max. toelaatbare massa 1.843 kg
Aanhangermassa geremd 1.200 kg
Aanhangermassa ongeremd 500 kg
Inhoud bagageruimte 356 - 1.372 l
Inhoud brandstoftank 53 l
Topsnelheid 187 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 10,7 s
Actieradius 803 km
Brandstofverbruik bebouwde kom 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik buitenweg 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik gecombineerd 6,6 l/100km (1 op 15,2)
CO2-uitstoot 154 g/km
EnergielabelD

Opties

FLEVO Mobiel

Handelsweg-Noord 99
8251 GM Dronten

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan FLEVO Mobiel

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Opel Mokka is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Opel Mokka