
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Opel Corsa
1.2 Turbo Hybrid Ultimate | Matrix Led | Alcantara bekleding | 17` lichtmetalen velgen | Climate control |

Opel Corsa
1.2 Turbo Hybrid Ultimate | Matrix Led | Alcantara bekleding | 17` lichtmetalen velgen | Climate control |
€ 28.40020263.218 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 januari 2026 |
| APK | 22 januari 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 28.400 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Let op: Er word nog momenteel met de auto gereden. Bel voor de exacte kilometerstand.
De Opel Corsa 1.2 Turbo Hybrid Ultimate is een moderne en sportieve hatchback die comfort, luxe en efficiëntie perfect samenbrengt. Dankzij de hybride aandrijving rijdt hij soepel en zuinig, ideaal voor zowel dagelijkse ritten als langere afstanden.
De luxe Ultimate-uitvoering biedt een hoogwaardige afwerking, moderne technologie en slimme assistentiesystemen voor extra comfort en gemak. Met zijn strakke design en dynamische uitstraling is deze Corsa een echte blikvanger op de weg.
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Afwijkende dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
- Glans exterieur delen
- Kleur grijs
Infotainment
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
- Telefoonintegratie premium
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Hemelbekleding donker
- Kunstlederen stuurwiel
Uitrusting
- Extra getint glas
- LED mistlampen
- Matrix LED koplampen
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Meer informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 3474554
Maten en gewichten
Laadvermogen: 523 kg
Wielbasis: 254 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden) - ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1267 kg
Verwachtte leveringsdatum: 28-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 20-01-2026
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.750 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.167 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Inhoud bagageruimte | 309 - 1.081 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 936 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 105 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Broekhuis Ede Opel Fiat Jeep
Frankeneng 1186716 AA Ede








































