
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Opel Corsa
1.2 Turbo Hybrid GS | Camera / Carplay / Draadloze telefoonlader
€ 22.945202519.638 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 maart 2025 |
| APK | 28 maart 2029 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 31.797 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Uw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze Opel Corsa heeft 19638 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2025. Uitstekende prestaties op de weg dankzij de verbrandingsmotor én elektromotor. En héél vriendelijk voor het milieu en portemonnee! Ziet er goed uit, die sportstoelen. Maar waar het om gaat, is de solide zit onder alle omstandigheden. In deze Opel profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Snelheid, brandstofinfo, noem maar op. Het digitale dashboard houdt u permanent op de hoogte. Goed en overzichtelijk. Een handige optie is de achteruitrijcamera. Achteruitrijden, inparkeren en manoeuvreren gaat gemakkelijker dan ooit. Vanaf elke plek contact maken met deze auto: dat kan met behulp van remote services, die u simpel activeert met uw smartphone. Wat wilt u onderweg horen? Er is volop keus, dankzij bluetooth. Het full map navigatiesysteem is met het audiosysteem gecombineerd. Onderweg de smartphone opladen gaat helemaal zonder snoeren, door de draadloze telefoonlader. De Opel is standaard voorzien van: electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, keyless entry en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Het rijden met deze Opel wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over uw veiligheid waken. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Voor meer veiligheid detecteert deze auto het risico van een aanrijding tijdig via de forward collision warning. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
We kunnen ons voorstellen dat u een proefrit wilt maken met deze Opel. Belt u ons snel?
Als de aanwezigheid van een bepaalde optie bepalend is voor de aankoop van deze auto, verzoeken wij u dit kenbaar te maken vóór de aankoop. Er kunnen namelijk géén rechten worden ontleend aan deze advertentie.
*Al onze occasions worden rijklaar aangeboden, dit betekent dus geen extra afleverkosten, de prijs is rijklaar inclusief garantie, onderhoudsbeurt etc (tenzij anders vermeld).
** De garantievoorwaarden zijn per merk & model verschillend, voor de exacte looptijd en voorwaarden van dit model informeren wij u graag.
Mulders Autogroep staat al ruim 95 jaar voor kwaliteit en vertrouwen. In de afgelopen jaren is Mulders Autogroep uitgegroeid tot een begrip in de regio: een totaal mobiliteitsverlener met een enthousiast en professioneel team van medewerkers. De solide basis die de afgelopen decennia is gelegd biedt volop kansen voor verdere groei in de toekomst. We zijn trots op onze auto's, onze medewerkers en ons bedrijf. Mulders Autogroep stelt de klant centraal en heeft een no-nonsense aanpak. Dit alles vormt een solide basis om het succes verder uit te bouwen. En dat merkt u als klant. Wij zijn u graag van dienst met de verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s van de merken Opel, Citroën, Peugeot, Fiat, Jeep of Leapmotor. Uiteraard bent u ook voor het onderhoud en/of reparatie aan uw Opel, Citroën, Peugeot, Fiat, Jeep of Leapmotor van harte welkom.
Wij verwelkomen u graag op een van onze vestigingen in Tiel, Culemborg en Nijmegen.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Mulders Autogroep niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs- en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 16-inch lichtmetalen aerovelgen, afgewerkt in zwart
- afwijkende dakkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- glans exterieur delen
Infotainment
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- hemelbekleding donker
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur kunstleder
Veiligheid
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
Overige
- 12 maanden SPOTiCAR Pechhulp Europa
- Infotainment pakket (Navigatiesysteem full map, draadloze telefoonlader, Extra getint glas) (ZJF6)
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 523 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieurkleur: Stoffen bekleding ''banda'' in jet black met witte accenten
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Mulders standaard
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK; 12 maanden SPOTiCAR garantie, 12 maanden SPOTiCAR Pechhulp Europa, Afleverbeurt, APK Keuring, RDW-leges
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.750 x 1.433 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.167 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Inhoud bagageruimte | 309 - 1.081 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 977 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 102 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Mulders Nijmegen
Weurtseweg 3016541 AT Nijmegen
































