
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Opel Corsa
1.2 Turbo Hybrid GS 136 Pk Automaat Navi / DAB / Camera / Apple Carplay / Winterpakket
€ 23.950202518.266 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 mei 2025 |
| APK | 30 mei 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 34.212 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Als u kiest voor deze Opel, is het waarschijnlijk niet uw eerste. Opelrijders behoren tot de meest merkentrouwe bestuurders. Logisch. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. De verwarmbare voorstoelen benadrukken nog maar eens dat we hier te maken hebben met een regelrechte verwenauto voor bestuurder en bijrijder. Mooi om te zien en heerlijk om in te zitten zijn de sportstoelen, die u onderweg optimale ondersteuning geven. Bij de rijke uitrusting horen ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Alle benodigde informatie helder in beeld: het digitale dashboard is een geweldige rijhulp. U ziet geen paaltje meer over het hoofd dankzij de achteruitrijcamera. Appen met uw auto? Geen probleem. U kunt van overal contact opnemen, de functies controleren en activeren. U bedient 'm met remote services. Wat wilt u onderweg horen? Er is volop keus, dankzij bluetooth. Het full map navigatiesysteem is met het audiosysteem gecombineerd. Nieuwe smartphones hebben geen snoeren meer nodig om op te laden. Daarom heeft deze Opel Corsa een draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons waarmee u onderweg simpel en effectief voor een volle accu zorgt. Deze auto is voorzien van electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, keyless entry en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Deze auto is voorzien van innovatieve systemen die u onderweg begeleiden en beschermen. Tijdens de rit hebt u altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor u op het instrumentarium. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Forward collision warning helpt u om kop-staart aanrijdingen te voorkomen. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Heeft u interesse? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, dan kunnen we deze Opel voor een proefrit reserveren.
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- andere dakkleur
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- dak in carrosseriekleur
- hemelbekleding donker
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur kunstleder
- zwarte (glans) exterieur delen
Meer informatie
Modelreeks: jan. 2024 - 2026
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 254 cm
Interieurkleur: Zwart
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Comfort afleverpakket (zonder meerprijs): De prijzen van een occasion zijn altijd inclusief het Comfort afleverpakket : - Afleverinspectie van de vitale delen, controle vloeistoffen en eindcontrole - 1 jaar APK - Tenaamstelling kenteken - NAP certificaat - Poetsbeurt - Wettelijke garantie
- Premium afleverpakket (€ 795): Premium afleverpakket tot 1300 cc : - Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema ( onderhoudsvrij voor 12 maanden of 15.000 km ) - 1 jaar APK - tenaamstelling kenteken - NAP certificaat - Banden minimaal 3,5 mm profiel - 12 maanden Bovag garantie - Halve tank brandstof - Gratis vervangend vervoer bij garantie werkzaamheden - 12 maanden pechhulp in Europa - Poetsbeurt
Fabrikant: Autobedrijf Kooiman BV Langeweg 3C 3261LJ OUD BEYERLAND, NL 0186-615455 http://www.kooiman.nl verkoop@kooiman.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.765 x 1.433 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.167 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Inhoud bagageruimte | 309 - 1.081 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 936 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Energielabel | A |
Opties
Autobedrijf Kooiman
Langeweg 33261 LJ Oud-Beijerland








































