

Opel Corsa
1.2-16V Cosmo AIRCO,LMV,APK !!!
€ 3.4502011167.359 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 juni 2011 |
| APK | 24 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.090 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Modelreeks: jan. 2010 - jan. 2015
Modelcode: D
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 546 kg
Wielbasis: 251 cm
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: Autobedrijf Roode Utrechtsestraatweg 86 3445AW WOERDEN, NL 0348453322 http://www.autobedrijfroode.nl autobedrijfroode@hotmail.com
* MAANDAG 2e PINKSTERDAG ZIJN WIJ OPEN VAN 11.00 UUR TOT 15.00 UUR!
-TEVENS ZIJN WIJ AANGESLOTEN BIJ DE STICHTING NATIONALE AUTOPAS DUS ELKE AUTO WORD AFGELEVERD MET EEN NATIONALE AUTOPAS!
+- altijd 80 occasions op voorraad en een eigen werkplaats voor onderhoud en service van u auto.
ook kunnen onze auto's geleverd worden met 3,6,12 maand schriftelijke garantie met garantie certificaat.
elke keuring is toegestaan dekra,anwb,rdw enz enz.
kom eens langs een kijkje nemen in onze overdekte showroom de koffie staat voor u klaar.
Hoewel aan de informatie van deze advertentie de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan Autobedrijf Roode niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt U contact opnemen met Autobedrijf Roode Tel: 0348-453322.
Autobedrijf Roode.
Utrechtsestraatweg 86 3445 AW WOERDEN
Tel 0348-453322 B.G.G. 06-81624845
of www.autobedrij05oode.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.229 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 115 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.040 x 1.740 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.059 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.605 kg |
| Trekgewicht geremd | 850 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 285 - 1.100 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,9 s |
| Actieradius | 849 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |
| Energielabel | B |



