

Opel Corsa
1.2-16V Essentia | 5 DRS | Elektrische Pakket | APK
VERKOCHT
2006214.715 kmHandmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 februari 2006 |
| APK | 11 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Maandag t/m vrijdag geopend van 10:00 uur t/m 17:00 uur en zaterdag van 10:00 uur t/m 15:00 uur.
We zijn vaak onderweg om onze snel wisselende voorraad aan te vullen, dus is het verstandig om altijd even te bellen voordat u langs komt.
OOK OP AFSPRAAK MOGELIJK NA SLUITING TIJD
Tel: 0184769057.
Tel: 0647860143.
E-mail : Heuverlingautos@hotmail.com
Mailen, smsen of whatsappen kan ook. Kijk voor onze totale voorraad op www.heuverlingautos.nl
Heuverling auto`s heeft continue nieuwe aanvoer, tegen zeer scherpe prijzen. Inruil van uw auto, boot, caravan, motor is mogelijk.
Kom gerust even langs.
internet prijzen zijn vaste meeneem prijzen
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/55 R15
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.229 cc |
| Max. vermogen | 59 kW (80 pk) |
| Max. koppel | 110 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.840 x 1.650 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| gewicht | 935 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.430 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 260 - 1.060 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,5 s |
| Actieradius | 758 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | C |



