
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Opel Corsa
1.2 100PK Turbo Yes | 2+6 JAAR OPEL GARANTIE!! | DRAADLOOS APPLE CARPLAY/ ANDROID AUTO| STOEL & STUURVERWARMING| PARKEERSENSOREN| LED KOPLAMPEN|

Opel Corsa
1.2 100PK Turbo Yes | 2+6 JAAR OPEL GARANTIE!! | DRAADLOOS APPLE CARPLAY/ ANDROID AUTO| STOEL & STUURVERWARMING| PARKEERSENSOREN| LED KOPLAMPEN|
€ 19.900202510.030 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 september 2025 |
| APK | 29 september 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 19.900 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
In deze Opel vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Een beetje luxe is nooit weg, toch? Vandaar de stoelverwarming! Deze Opel Corsa heeft een verwarmd stuurwiel. Nooit meer koude handen onderweg. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging horen tot de voorzieningen op deze auto. Deze Opel Corsa is 'connected'. Belangrijke functies worden permanent gemeten en zijn uit te lezen via een speciale app, ook op afstand. Voor een storingvrije radio-ontvangst zorgt de ingebouwde DAB-ontvanger. U kunt bij het inparkeren natuurlijk niet aan alle kanten ogen hebben. Daarom is deze Opel Corsa voorzien van parkeersensoren! Het luxeniveau in deze Opel is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Een stabiele en comfortabele snelheid houdt u feilloos aan met de cruise control. Natuurlijk behoren airconditioning, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer ook tot de uitrusting van deze complete auto. Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. Verkeersborddetectie herkent tijdelijke en permanente verkeersborden langs en boven de weg. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Het systeem van forward collision warning, of in gewoon Nederlands 'botswaarschuwing', treedt in werking als de sensor te weinig afstand signaleert met een voor- of tegenligger. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Iedere occasion wordt door ons gecheckt en leveren wij met een minimaal 3 maanden geldige APK, gratis RDW tenaamstelling van het kentekenbewijs en de auto is schoongemaakt. Noodzakelijke reparaties worden uitgevoerd en de NAP km-stand is gecontroleerd en correct.
Echter, wij adviseren u om uw auto te laten leveren met het Plus-afleverpakket voor € 995,-. Uw auto krijgt dan de uitgebreide Bovag 40-puntencheck en krijgt voor wat betreft onderhoud de Broekhuis jaarbeurt. Uw auto heeft dan nog minimaal 6 maanden APK. Daarnaast wordt uw auto professioneel gereinigd en gepoetst, zowel het in- als exterieur. Verder leveren wij uw auto met een halfvolle tank brandstof, 12 maanden BOVAG-garantie en een jaar lang landelijke Broekhuis Mobiliteitsservice. Daarnaast ontvangt u de Broekhuis Plus-pas met een heel jaar voordelen zoals gratis vervangen van lampjes, bijvullen van olie en vloeistoffen, een gratis aircocheck, gratis bandreparatie en een gratis volgende APK.
We hebben voor u alle moeite genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop altijd de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 16"
- Premium metaalkleur
- Afwijkende dakkleur
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
Infotainment
- Multimedia scherm standaard
- Telefoonintegratie premium
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
Uitrusting
- Voorstoelen verwarmd
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Meer informatie
Maten en gewichten
Laadvermogen: 545 kg
Wielbasis: 25 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden) - ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Identificatie
Referentienummer: 3450756
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1175 kg
Verwachtte leveringsdatum: 27-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 26-09-2025
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.765 x 1.433 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.075 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 309 - 1.081 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 862 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 118 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Broekhuis Opel & Ford Doornspijk
Zuiderzeestraatweg West 1328085 AJ Doornspijk































