

Opel Corsa
1.0-12V Essentia 5DRS AUTOMAAT RIJDT GOED NAP APK
€ 1.9952005209.838 km
Automatisch
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 november 2005 |
| APK | 31 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 13.893 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Deze Opel Corsa komt uit 2005, werd geleverd van 01-09-2003 tot 01-01-2005 en kostte toen 13.893,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2005 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 44 kW (60 PK) en een cilinderinhoud van 973 cc. De personenauto heeft een topsnelheid van 156 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km u in 17,5 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,2 liter per 100 km en hij weegt 905 kg. De APK is geldig tot 31-07-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld 94,33 per kwartaal. -INRUIL IS MOGELIJK MAAR WEL TEGEN HANDELS PRIJZEN. VOOR MEER INFO KUNT U ONS MAILEN OF DIRECT BELLEN: 0651191563 Wij rekenen GEEN afleverkosten. U kunt bij ons al uw export documenten regelen inclusief verzekering, Optioneel: De kosten van 3 maanden extra garantie bedragen VA 495
Openingstijden zijn op maandag t m vrijdag van 9:00 tot 17:00, op zaterdag van 9:30 tot 16:00. Op zondag zijn we dicht. Het is mogelijk om een afspraak in te plannen buiten kantooruren, graag hiervoor even bellen. Wij raden u aan om even te bellen als u naar een auto wilt komen kijken, zo weet u zeker dat u niet voor niks rijdt. Kijk voor meer info en onze volledig voorraad op onze website: www.edkar.nl Tekstfouten voorbehouden.
Garantie: Geen aanvullende garantie
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 973 cc |
| Max. vermogen | 44 kW (60 pk) |
| Max. koppel | 88 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.839 x 1.646 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| gewicht | 905 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.405 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 260 - 1.060 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 156 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 17,5 s |
| Actieradius | 846 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 125 g/km |



