

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 juni 2010 |
| APK | 28 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 15.764 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Nette en sportieve Opel Corsa 1.4-16V met o.a. Airco, Cruise, Radio met AUX, Lichtmetaal, Nieuwe APK en nog veel meer!
Opel Corsa 1.4-16V Airco/Cruise/Nieuwe APK/Sportief
Leuke, sportieve en goed uitgevoerde Opel Corsa 1.4-16V. Zowel optisch als technisch is de auto in prima staat.
De Corsa is uitgerust met diverse luxe opties, waaronder airco, cruisecontrol, radio met AUX aansluiting, elektrische ramen en spiegels, multifunctioneel lederen stuurwiel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, stuurbekrachtiging, lichtmetalen velgen, extra getinte ramen achter en nog veel meer!
Technisch is de auto in prima staat. De APK is net vernieuwd en is geldig tot 28 juni 2027. Hierbij is ook een veer voor vervangen.
De totaalprijs voor deze Opel Corsa inclusief afleverpakket 'Standaard' t.w.v. €45,- bedraagt €3.995,-.
Bent u op zoek naar een compacte, sportief ogende auto met een nieuwe APK en leuke opties? Dan is deze Opel Corsa echt wat voor u!
Binnenkort meer/betere foto's beschikbaar.
- Kenteken: 48-LTJ-9
- Merk: Opel
- Model: Corsa
- APK tot: 28-06-2027
- Tellerstand: 124767 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Handgeschakeld 5-bak
- Kleur: wit
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: antraciet
- Motorinhoud: 1398 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: A14XER
- Vermogen: 74 kW / 101pk
- Ledig gewicht: 1040 kg
- Max. trekgewicht: 1000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Hoogte: 1488 cm
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: Sport pakket
- Sportonderstel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
- Sportvelgen
Infotainment
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Passagiersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Geïnteresseerd?
Bent u geïnteresseerd en wilt u langskomen om te kijken en/of een proefrit te maken? Dit kan bij ons enkel op afspraak! Neem altijd vooraf contact op via:
Tel: 0850607758 (ook via WhatsApp)
E-mail: info@envomotive.nl
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende afleverpakketten:
Standaard (verplicht) - €45,-
- Auto's ouder dan 12 jaar en/of 200.000km
- Geldige APK
- Vloeistoffen controle
- Tenaamstelling voertuig
- Gewassen en schoongemaakt
- Geen garantie
All-in tot 150pk - €695,-
- Nieuwe APK
- Kleine beurt
- Tenaamstelling voertuig
- Gewassen en schoongemaakt
- 6 maanden Autotrust Instap Garantie
Verzekering
Om u veilig opweg te helpen kijken we graag met u mee bij het regelen van uw verzekering. Envo Motive vergelijkt samen met u diverse verzekeringen om u zo de beste prijs/kwaliteitsverhouding te kunnen geven.
Uiteraard is inruil van uw huidige auto altijd bespreekbaar. Wij kunnen uw auto 24/7 vrijwaren en op naam zetten.
Alle auto's worden zonder garantie verkocht, tenzij anders vermeld. Op sommige auto's is Autotrust garantie tegen meerprijs mogelijk. Vraag naar de mogelijkheden bij de auto waar u geïnteresseerd in bent.
Ontdek Envo Motive - Uw Vertrouwde Partner Voor Occasions Met Nét Dat Beetje Extra!
Envo Motive is een autobedrijf in Assen dat gespecialiseerd is in het kopen en verkopen van occasions met nét dat beetje extra. Of het nu gaat om een uniek exemplaar of een auto met nét die extra optie, u vindt het bij Envo Motive. Met een persoonlijke aanpak leveren wij auto's met oog voor detail. En dat zie je!
Daarnaast doen wij ook zoekopdrachten om uw perfecte auto te vinden. Met eerlijke deals en begeleiding bij elke stap helpen we u bij het vinden van uw droomauto. Neem vandaag nog contact met ons op!
Uw auto financieren of leasen? Ook hierbij helpen we u graag verder met een passende offerte voor zowel private lease, financial lease als operational lease.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact met ons op voor aanvullende vragen.
Vanwege onze snelwisselende voorraad adviseren wij u om vooraf telefonisch contact met ons op te nemen.
Envo Motive
Tel: 0850607758
E-mail: info@envomotive.nl
Kijk voor ons gehele aanbod eens op onze website.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.398 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 130 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.999 x 1.713 x 14.880 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.040 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.585 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 285 - 1.050 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Actieradius | 818 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Envo Motive
Ten Catestraat 199403 AX Assen






































