
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Opel Corsa
YES | LED koplampen met LED dagrijverlichting | Licht- en regensensor | Parkeersensoren achter | Voorraadvoordeel !

Opel Corsa
YES | LED koplampen met LED dagrijverlichting | Licht- en regensensor | Parkeersensoren achter | Voorraadvoordeel !
€ 24.780202615 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2026 |
| APK | 31 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 28.280 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Vertrouwd en betrouwbaar, da's echt Opel. Maar ook altijd voorop in beproefde innovaties. En dat vatten ze mooi samen onder de kreet 'De toekomst is voor iedereen'. Het gaat hier om een nieuwe auto, die uit voorraad leverbaar is. Hij rijdt lekker, deze Opel. Pittig ook, met dank aan de compacte en zuinige motor. Tot de uitrusting behoren ook LED koplampen met LED dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank. De parkeersensoren vertellen precies hoe ver u kunt gaan. Hoe dichter op een obstakel, hoe sneller de piepjes. Elk spatje op de voorruit wordt gesignaleerd door de regensensor en meteen worden de ruitenwissers naar behoefte ingeschakeld. Relaxt rijden is meegeleverd in de vorm van cruise control. Ook automatisch dimmende binnenspiegel, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening horen tot de voorzieningen op deze auto. Deze Opel biedt u niet alleen comfort en rijplezier, maar ook veiligheid. Actieve veiligheidssystemen houden voor u de weg in de gaten en reageren op onvoorziene situaties voordat u dat kunt. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat u geen waarschuwingsbord mist. Wanneer u onbedoeld buiten uw rijstrook terechtkomt, geeft lane assist een waarschuwingssignaal. In druk verkeer en onoverzichtelijke situaties helpt het accident avoidance system mee om een aanrijding te vermijden. De auto is ook uitgerust met hill start assist en bandenspanningcontrolesysteem. We kunnen ons voorstellen dat u deze auto wilt bekijken. We laten de auto graag aan u zien, dan vertellen we u meteen welke financieringsvormen we u eventueel kunnen bieden.
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 'Corsa'' op achterkant in zwart
- 16" Lichtmetalen velgen, zwart
- Buitenspiegels in zwart
- Contrasterende dakkleur in Diamond Black
- Elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels, handmatig wegklapbaar
Interieur
- #YesOfCorsa Interieur
- Banda Red stoffen bekleding in zwart
- Elektrisch bedienbare ramen vóór inclusief one-touch functie
- In ongelijke delen neerklapbare achterbankleuning 60/40
Uitrusting
- Active lane keep assist
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Cruise control met snelheidsbegrenzer
- Elektronische handrem (Alleen i.c.m. Hybrid)
- Hoofd-, zij- en gordijnairbags voor bestuurder en passagier
- Installatievoorziening kinderzitjes (isofix) op achterbank
- Multimedia systeem met 10" kleuren touchscreen incl. USB-C aansluiting, Bluetooth, 6 luidsprekers en Digitale Radio DAB+ en draadloze Apple Carplay en Android Auto ondersteuning
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 376668
Productienummer: 376668
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 741 km
Laadvermogen: 309 kg
Wielbasis: 254 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1175 kg
Interieur: Stoffen bekleding ''Banda'' in jet black met witte
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.960 x 1.430 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 1.075 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.384 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 309 - 1.081 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 740 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 118 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Broekhuis Citroën Opel Peugeot Lelystad
Artemisweg 2758239 DD Lelystad












