We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Opel Corsa
1.2-16V Enjoy 5drs Airco, NL auto met NAP elektrische ramen, all season banden
Opel Corsa
1.2-16V Enjoy 5drs Airco, NL auto met NAP elektrische ramen, all season banden
Bij het ontwerpen van de Opel Corsa stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Deze Corsa is van het bouwjaar 2008. Deze goed onderhouden auto is van de tweede eigenaar. Zijn pittige prestaties dankt deze auto aan zijn compacte en zuinige motor.
En natuurlijk is er ook gedacht aan airconditioning. De Opel is standaard voorzien van: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
Deze mooie Opel Corsa met 5 deuren en een prettige 1.2-16v motor is voorzien van all season banden en is door onszelf de laatste jaren goed onderhouden, ideale auto voor beginner of voor erbij te hebben!!!
Om te bevestigen dat de kilometerstand van deze auto klopt, krijgt u er ook het tellerrapport van Nationale Autopas bij. Bent u nieuwsgierig naar deze Opel Corsa? Laat het ons dan snel weten.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
Afst. bed. voor centr. deurvergr.
Interieur
Stuur verstelbaar
Overige
C'MON-pakket
Meer informatie
Modelreeks: okt. 2006 - jan. 2009
Modelcode: D
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 546 kg
Wielbasis: 251 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Ons Bovag bedrijf heeft al meer dan 50 jaar ervaring met (bedrijfs-) auto's. Onze auto's zijn er in alle soorten, maten en prijsklassen. Voor ieder wat wils dus. Wij zijn zeer KLANT en SERVICE gericht, verrichten onderhoud en reparatiewerk allemaal zelf. WIJ ZIJN STERK IN UW MERK!!!