

Nissan X-Trail
2.0 Luxury
€ 2.9502003224.450 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 maart 2003 |
| APK | 22 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Bandenmaat: 215/65 R16
Laadvermogen: 585 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieurkleur: Beige
Emissieklasse: Euro 3
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Om teleurstelling te voorkomen, raden wij u aan voor vertrek altijd te bellen.
• Inruil mogelijk
• Tenaamstelling op locatie mogelijk, ook in het weekend of in de avond.
Openingstijden: Maandag t/m vrijdag: 09:00-17:00
Zaterdag: 10:00-16:00
Zondag: gesloten(evt geopend op afspraak)
U bent van harte welkom!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 4 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 192 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.510 x 1.770 x 1.680 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.415 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 163 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,1 s |
| Actieradius | 600 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 13,2 l/100km (1 op 7,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,0 l/100km (1 op 10,0) |
| CO2-uitstoot | 237 g/km |
| Energielabel | F |

