
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Nissan Qashqai
2.0 Tekna 4WD
€ 8.4492010166.287 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 juni 2010 |
| APK | 26 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 35.549 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Nissan Qashqai 2.0 4WD Automaat – Zeer nette staat, luxe uitvoering! Pano - Nav - Cruise - stoel verwarming - achteruitrijcamera.
Nissan Qashqai 2.0 Connect Edition 4WD Automaat –Nette Auto!
- Kenteken: 1-XNX-78
- Merk: Nissan
- Model: Qashqai
- APK tot: 26-10-2026
- Tellerstand: 166287 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1997 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: MR20
- Vermogen: 104 kW / 142pk
- Ledig gewicht: 1350 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 433 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Lichtmetalen velgen 18"
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Te koop: Nissan Qashqai 2.0 Connect Edition 4WD Automaat – Zeer nette staat, luxe uitvoering!
Prachtige Nissan Qashqai 2.0 Connect Edition 4WD Automaat aangeboden. Deze ruime en comfortabele SUV verkeert zowel van binnen als van buiten in zeer nette staat en is voorzien van veel luxe opties.
De krachtige en betrouwbare 2.0 benzinemotor in combinatie met de automatische transmissie en vierwielaandrijving (4WD) zorgt voor een comfortabele en veilige rijervaring onder alle omstandigheden.
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Nissan Qashqai. Het is een auto van het bouwjaar 2010. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Van binnen is deze Nissan Qashqai mooi uitgevoerd met een classy lederen interieur. 's Winters komen de verwarmbare voorstoelen heerlijk van pas. Door het glazen panoramadak heeft u een weidse zichthoek en geniet u van licht en een gevoel van ruimte. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 18 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Een vergeten muurtje, een verborgen paaltje? Dat gebeurt niet meer, dankzij de achteruitrijcamera. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. Deze Nissan is bovendien voorzien van cruise control. Dus comfortabel en zuinig rijden verzekerd! Met full map navigatiesysteem, automatisch dimmende binnenspiegel, met startonderbreker, centrale portiervergrendeling en lederen versnellingspook is deze auto helemaal compleet.
Uitvoering / opties:
? Automaat
? 4WD (vierwielaandrijving)
? Cruise control
? Achteruitrijcamera
? Navigatiesysteem
? Bose premium geluidssysteem
? Panoramadak
? Lederen bekleding
? Stoelverwarming
? Keyless entry / keyless start
? Climate control / airconditioning
? Elektrische ramen
? Elektrische spiegels
? Multifunctioneel stuur
? Lichtmetalen velgen
De auto rijdt, schakelt en remt perfect. Altijd netjes onderhouden en met zorg behandeld. Ideale gezinsauto met hoge instap, veel ruimte en luxe comfort.
Zeer nette staat van binnen en buiten – instappen en rijden!
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELIJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Aanvullende opties en accessoires
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Mistlampen
Meer informatie
Bandenmaat: 215/60 R17
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 263 cm
Emissieklasse: Euro 4
Bedrijfsinformatie
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELİJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431 - 0611882001
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431 - +31 6 11882001
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 104 kW (142 pk) |
| Max. koppel | 196 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.330 x 1.780 x 1.610 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.350 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.960 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 - 1.513 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Topsnelheid | 181 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Actieradius | 812 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,6 l/100km (1 op 9,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| CO2-uitstoot | 189 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Euromax Auto's
Boomstraat 1175038 GP Tilburg






























