

Nissan Qashqai
1.3 Mild-Hybrid 158pk Xtronic N-Connecta *Navi/ECC/PDC/Camera/Pano*
€ 29.925202327.279 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (4 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 april 2023 |
| APK | 19 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 42.440 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Stijlvol en veelzijdig, dat zijn misschien wel de belangrijkste kenmerken van de Nissan Qashqai. Dit exemplaar is bovendien voorzien van verschillende systemen die het autorijden aangenamer en veiliger maken. Deze auto is bijna nieuw, ondanks dat hij uit 2023 komt; hij heeft slechts 27279 kilometer afgelegd. De aandrijving van deze Nissan wordt verzorgd door een viercilinder motor en een continue automatische transmissie. Bij de rijke uitrusting horen ook elektrische handrem, dakspoiler, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en lendensteun.
De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. De aanwezige parkeersensoren zijn de ultieme hulp om te laten weten hoeveel ruimte er nog is om te manoeuvreren. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Nissan met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. De centrale ontgrendeling gebeurt automatisch dankzij de keyless entry. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn navigatiesysteem, schakel flippers aan het stuur, DAB+ radio, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en bekerhouder.
De automatische veiligheidssystemen in deze Nissan fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo u en uw passagiers te beschermen. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door driver alert systeem, hill start assist en bandenspanningcontrolesysteem.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit te reserveren.
Constructiejaar: 2023-04
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 267 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Fabrieksgarantie: Ja
Mail ons op info@hartgerink.nl voor een gratis inruil taxatie.
Let op!! Deze auto staat in een van onze 3 vestigingen. Bel 0547-333944 voor info en de exacte locatie.
De getoonde rijklaarprijs is inclusief geldige APK, tenaamstellingskosten, vloeistoffen controle.
Optioneel is het Hartgerink servicepakket voor € 975 incl. BTW leverbaar inclusief onderhoudsbeurt, nieuwe APK, reconditionering/reinigen in- & exterieur, 12 maanden pechhulp en 12 maanden BOVAG garantie. Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires of opties.
Wij zijn aangesloten bij Stellantis als Eurorepar Car Service.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (4 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 116 kW (158 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.430 x 1.840 x 1.620 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.350 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.985 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Inhoud bagageruimte | 504 - 1.447 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 859 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 144 g/km |
| Energielabel | C |





