
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Nissan NV200
EURO6 ac 14 dkm!!
€ 9.450201814.167 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Diesel
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (1 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 1 december 2018 |
| APK | 1 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 27.167 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 113 - € 113 |
Omschrijving
Configuratie: 4x2, Laadvermogen: 765 kg, Eigen gewicht: 1235 kg, Totaalgewicht: 2000 kg, Trekgewicht ongeremd: 640 kg, Trekgewicht middenas geremd: 1100 kg, Soort cabine: enkele cabine, Cruise control, Airconditioning, Aantal airbags: 1, Parkeerhulp: Geen, Elektrische ramen, Elektrische spiegels, Tussenschot, Radio/cassette, Kleur: Wit, Achteruitrij camera, Soort lampen: Halogeen, Bluetooth, Motorvermogen: 66 Kw (89 Hp), Brandstof: diesel, Euro: 6, Distributie type: Distributieriem, Soort versnellingsbak: Handgeschakeld, Versnellingen: 5, Stuurbekrachtiging, ABS (Anti Blokkeer Systeem), ASR (Anti Slip Regeling), Start accu, Opbouw model: L1H1 – Korte wielbasis, laag dak, Laadruimte betimmerd, Imperiaal: Geen, Zijdeuren: 1, Achtersluiting: dubbele deur, Centrale vergrendeling, Zitplaatsen: 2, Stoelopstelling: 1+1, Stoelbekleding: stof, Stoel verstelling: Handmatig, EURO6 ac 14 dkm!! org NL, Reservewiel, Banden soort: Zomer banden
Aanvullende opties en accessoires
- Bluetooth
- Geen
- Halogeen
- Handmatig
- stof
- Tussenschot
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Cabine: dag
Referentienummer: 327749
Asconfiguratie
Bandenmaat: 175/70R14
As 1: Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm; Remmen: schijfremmen; Vering: spiraalvering
As 2: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm; Remmen: trommelremmen; Vering: bladvering
Maten en gewichten
Laadvermogen: 765 kg
Wielbasis: 273 cm
Functioneel
Afmetingen laadruimte: 187 x 150 x 131 cm
Hoogte laadvloer: 52 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Algemene staat: goed
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Leaseprijs: € 154 p/m (bestelbus, 72 maanden); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
Garantie: Bedrijfsauto’s tot 180.000 km en 8 jaar leveren wij met tot wel 2 jaar garantie, wanneer u kiest voor een afleverpakket waarbij wij van u de auto ook een servicebeurt mogen geven. Garantiewerk kunt u in overleg met onze snel beslissende 14-talige servicedesk bij u in de buurt laten uitvoeren. In tegenstelling tot bij andere adressen is deze garantie ook geldig als u door Europa rijdt of op vakantie bent. Naast garantie bent u bij ons zeker van de kwaliteit van uw aankoop! Elke bus wordt namelijk door ons TÜV-Nord gecontroleerde testcentrum op 22 punten op voorhand volledig geïnspecteerd. Er wordt gekeken hoe de bus zich verhoudt tot anderen van hetzelfde type met vergelijkbare kilometerstand en leeftijd. Dit levert een open in te zien testrapport op, waarin staat hoe de auto op dat moment verhoudingsgewijs scoort. Dit rapport plaatsen we standaard bij ieder voertuig bij ons op de website en daarnaast ligt het in de auto achter de voorruit. Aan de hand van de uitkomst van deze test wordt de prijs van de bus bepaald. Daarom kan het zijn dat twee op het oog dezelfde auto’s van hetzelfde jaar of met dezelfde kilometerstand toch in prijs schelen. Juist om deze reden nodigen wij u ook van harte uit in de grootste bestelbusshowroom van Europa, gelegen centraal in Nederland. Elke auto is anders. Een ding is zeker: Uw volgende staat er zeker tussen: Wij luisteren naar uw verhaal.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (1 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.461 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.400 x 1.700 x 1.860 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.235 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 158 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,3 s |
| Actieradius | 1.100 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 131 g/km |
Opties
Bestelbus | Kleyn Vans
Zeiving 124214 KT Vuren




















