

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 september 2020 |
| APK | 9 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 22.086 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Op deze Nissan Micra kunt u blind vertrouwen. In één woord een heerlijke stadsauto die u nooit in de steek laat. Snel, wendbaar, voorzien van alle gemak en uitermate prettig in prestaties. Voor de aandrijving van deze auto zorgt een pittige benzinemotor in combinatie met een handgeschakelde vijfversnellingsbak. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Een vergeten muurtje, een verborgen paaltje? Dat gebeurt niet meer, dankzij de achteruitrijcamera. Het full map navigatiesysteem zorgt ervoor dat u altijd de juiste en snelste route vindt. Muziek aan, muziek uit? Het kan met een simpele vingerbeweging dankzij de audiobediening op het stuur! Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. Natuurlijk is deze Nissan Micra voorzien van cruise control. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn airconditioning, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een noodstop maken doet u liever niet. Maar áls het nodig is, geeft de Brake Assist maximale ondersteuning. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
We kunnen ons voorstellen dat u een proefrit wilt maken met deze Nissan. Belt u ons snel?
Wij zijn GS Automotive, hét bedrijf waar u met een gerust hart uw nieuwe occasion kunt kopen. Wij hebben meer dan 30 jaar ervaring in zowel de universele als merkdealer wereld.
Al onze auto's zijn voorzien van een onderhoudshistorie, nationale auto pas en hebben geen schade verleden. Alle getoonde prijzen zijn inclusief BTW / BPM en exclusief afleverkosten tenzij anders vermeld. Wij bieden diverse afleverpakketten aan. Kijk op https://gsautomotive.nl/aflevering-en-garantie/ of vraag hiervoor naar de mogelijkheden. Hoewel onze advertenties zorgvuldig zijn opgesteld, kunnen er geen rechten aan ontleend worden. Actieprijzen, prijswijzigingen en typfouten voorbehouden.
Graag verwelkomen wij u in onze showroom aan de Lage dijk 15 te Helmond. Stap eens vrijblijvend binnen en laat u verassen door ons ruim assortiment aan nette occasions. Mocht onverhoopt de gewenste occasion er niet tussen staan kunnen wij in ons grote netwerk altijd de juiste occasion vinden voor u.
Met vriendelijke groet,
Nick de Gilde & Dolf Scholten
GS Automotive
Lage dijk 15
5705 BX Helmond
0492 - 700 250
info@gsautomotive.nl
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
Interieur & Comfort
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overig
- Bandenreparatieset
- Connect Pack (Navigatiesysteem full map) (-C------)
- Exterieur-pakket
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Tenaamstelling voertuig
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2023
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Vooras: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Maten en gewichten
Laadvermogen: 515 kg
Wielbasis: 253 cm
Milieu en verbruik
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Tenaamstelling voertuig, Vrijwaring inruilauto, WOL-service
- Afleverpakket Brons (€ 595 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Nieuwe APK; 1 maand GS Plus garantie, Auto wassen en stofzuigen, Kleine onderhoudsbeurt (oliefilter, interieurfilter, olieverversing), NAP-certificaat, Nieuwe APK, Tenaamstelling voertuig, Uitdeuken zonder spuiten, Vrijwaring inruilauto, €10,- brandstof
- Afleverpakket Zilver (€ 795 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Nieuwe APK; 1 jaar Mijn Mobiliteit pechhulp, 3 maanden GS Plus garantie, Auto wassen en stofzuigen, Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden, NAP-certificaat, Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema (excl. distributieriem), Tenaamstelling voertuig, Uitdeuken zonder spuiten, Vrijwaring inruilauto, €15,- brandstof
- Afleverpakket Goud (€ 995 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): GS Plus garantie 6 maanden (6 maanden garantie, 10.000 km garantie); 1 jaar Mijn Mobiliteit pechhulp, 6 maanden GS Plus garantie, Auto wassen en stofzuigen, Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden, NAP-certificaat, Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema (excl. distributieriem/ketting), Tenaamstelling voertuig, Uitdeuken zonder spuiten, Vrijwaring inruilauto, €20,- brandstof
- Afleverpakket Platinum (€ 1.495 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK; 1 jaar Mijn Mobiliteit pechhulp, 12 maanden BOVAG garantie, Auto wassen en stofzuigen, BOVAG 40-puntencheck, Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden, NAP-certificaat, Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema (excl. distributieriem/ketting), Tenaamstelling voertuig, Uitdeuken zonder spuiten, Vrijwaring inruilauto, €50,- brandstof
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Nissan Nederland BV Herikerbergweg 214 1101 CM Amsterdam, NL 08000231513 www.nissan.nl netherlands@nissan-services.eu
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden


Test: Nissan Micra 1.0 IG-T 100 N-Sport (2019)
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.000 x 1.740 x 1.455 mm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| gewicht | 1.035 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.550 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 555 kg |
| Inhoud bagageruimte | 300 - 1.004 l |
| Inhoud brandstoftank | 41 l |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 911 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 127 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
GS Automotive
Lagedijk 155705 BX Helmond






































