

Nissan Micra
1.0 IG-T Tekna Camera/ECC/Trekhaak/Stoelverw./Metallic/101pk
€ 12.999202047.632 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 januari 2020 |
| APK | 30 januari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 22.754 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Innovatief design, doordachte techniek en een hoog kwaliteitsniveau zijn typische kenmerken van de Japanse automerken. De aandrijving van deze Nissan wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. De verwarmbare voorstoelen benadrukken nog maar eens dat we hier te maken hebben met een regelrechte verwenauto voor bestuurder en bijrijder. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging zijn aan boord.
Soepel inparkeren in de krapste parkeervakken. De achteruitrijcamera maakt het mogelijk. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Het high performance audiosysteem is volledig afgestemd op de akoestiek van de auto; genieten dus! Nooit meer de weg kwijt: daarvoor zorgt het onboard navigatiesysteem. De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Ook DAB ontvangst, regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur horen tot de voorzieningen op deze auto.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Het accident avoidance system helpt aanrijdingen te voorkomen en vergroot de veiligheid voor u en uw passagiers. In deze Nissan vinden we verder een hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Als u meer wilt weten over deze auto, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/45 R17
Laadvermogen: 515 kg
Wielbasis: 253 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Standaard werkwijze
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; Technische controle (BOVAG 40-puntencheck) Controle en aanvulling van vloeistoffen Interieurreiniging Exterieurreiniging Volle tank brandstof Geldige APK (minimaal 6 maanden) Non-conformiteit (wettelijke garantie van 12 maanden) Kentekenregistratie Vrijwaring van inruilauto
Bij Oosterbos Auto’s worden al onze auto’s uitgebreid gecontroleerd door een erkend BOVAG-autobedrijf waarmee wij samenwerken. Deze controle omvat de BOVAG 40-puntencheck, waarbij onder andere het oliepeil en de vloeistoffen worden gecontroleerd en indien nodig aangevuld. Uiteraard zijn alle auto’s voorzien van een geldige APK. Daarnaast worden onze auto’s professioneel gepoetst en gereinigd, zowel van binnen als van buiten.
Wij werken niet met standaard afleverpakketten, omdat elke auto uniek is. Samen met u bespreken wij de aanvullende mogelijkheden, zoals BOVAG-garantie, onderhoud, banden, enzovoort. Wat heeft u nodig, of wat vindt u belangrijk? De meerprijs van uw wensen berekenen wij direct voor u. Bij Oosterbos Auto’s bepaalt u zelf de inhoud van uw afleverpakket.
De prijs per auto verschilt door diverse factoren zoals type, bouwjaar, kilometerstand en slijtage. Dankzij onze transparante werkwijze weet u altijd precies wat de totale kosten zijn van uw nieuwe auto. Zie ook onze pagina https://oosterbosautos.nl/onzewerkwijze
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.000 x 1.740 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| gewicht | 1.035 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.550 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 555 kg |
| Inhoud bagageruimte | 300 - 1.004 l |
| Inhoud brandstoftank | 41 l |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 891 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 105 g/km |
| Energielabel | C |



