
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Nissan 4
STAGEA Automaat 250T Rs Four Turbo Rechtsgestuurd
€ 3.0002001178.219 km
Automatisch
Benzine
Stationwagen
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (4 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 november 2001 |
| APK | 23 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Automaat
Airco
Dure Schroefset als nieuw
Auto start en rijdt goed voor de rest
LET OP WORDT ZO VERKOCHT IS INGERUILD DYNAMO KAPOT START EN RIJDT WEL TOT DE ACCU LEEG IS ACCU LAADT NIET BIJ
SUPER LEUKE AUTO VOOR DE HOBBYIST ZIJN ER NIET VEEL VAN IN NEDERLAND
** Maandag 25 Mei ( 2e pinksterdag ) zijn wij geopend van 10:00 uur tot 17:00 uur **
LET OP:
Komt u van ver en wilt u er zeker van zijn dat de auto nog beschikbaar is bel dan even voordat u onze richting op komt. Dit om teleurstelling te voorkomen. Wilt u de auto zeker hebben dan is reserveren mogelijk tegen aanbetaling. Zonder aanbetaling reserveren wij geen auto's! Bel daarom altijd eerst voordat u onze richting op komt. Wij kunnen de auto bij ons op kantoor overschrijven met een geldig Nederlands rijbewijs.
Welkom bij KWB Automotive.
Wij ontvangen u graag in onze showroom. Hier kunt u op uw gemak ons aanbod bekijken onder het genot van een kopje koffie of thee.
Wilt u uw huidige auto of een ander voer/vaartuig inruilen? Dat is allemaal mogelijk!
Uw nieuwe Auto financieren en per maand betalen? Dat kan! Wij werken samen met diverse lease maatschappijen.
Bij ons autobedrijf vind je een zorgvuldig geselecteerd aanbod occasions tegen scherpe meeneemprijzen. Wij geloven in transparantie, kwaliteit en eerlijk advies zodat jij precies weet waar je aan toe bent.
Wil je extra zekerheid? Dan kun je bij ons kiezen voor een uitgebreid garantiepakket van 6, 12 of 24 maanden via Autotrust. Deze garantie is beschikbaar voor auto's tot 16 jaar oud en met maximaal 200.000 KM op de teller.
Of je nu op zoekt bent naar een compacte stadsauto, ruime gezinswagen of sportieve hatchback. Wij helpen je graag verder. Kom langs voor een proefrit of neem contact met ons op voor meer informatie.
Openingstijden:
Maandag :10:00 tot 17:00
Dinsdag :10:00 tot 17:00
Woensdag :10:00 tot 17:00
Donderdag :10:00 tot 21:00 ( Koopavond )
Vrijdag :10:00 tot 17:00
Zaterdag : 10:00 tot 16:00
Zondag : Alleen op afspraak
Meer informatie
Wielbasis: 284 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 260 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Referentienummer: 4216
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (4 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.495 cc |
| Max. vermogen | 206 kW (281 pk) |
| gewicht | 1.693 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.118 kg |
| CO2-uitstoot | 260 g/km |
KWB Automotive
Oude Haagweg 102552 EP Den Haag






























