AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check XK-819-R
NISSAN STAGEA | 2001
Deze NISSAN STAGEA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001 en is nu 24 jaar en 6 maanden oud. In januari 2019 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 280 pk benzinemotor. De STAGEA is 1 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 270 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2001
Brandstofbenzine
Kleurblauw
Cilinderinhoud2495 cc
Gewicht1693 kg
APK23 februari 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | NISSAN |
| Model | STAGEA |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 9.593 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 1 november 2001 |
| Datum eerste registratie Nederland | 21 januari 2019 |
| Datum laatste tenaamstelling | 27 mei 2026 |
| APK melddatum | 6 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 23 februari 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | schutbord |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | VG25 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2495 cc |
| Max. vermogen | 206 kW / 280 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | 260 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.693 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.118 kg |
| Voorasdruk | 971 kg |
| Achterasdruk | 1.147 kg |
| Wielbasis | 2.840 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...