

Mitsubishi Space Star
1.2 Active 70pk | Airco | Lichtmetalen Velgen |
€ 13.90020253.308 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Geel (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 februari 2025 |
| APK | 28 februari 2029 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 19.769 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto’s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto.
Betrouwbaar in kwaliteit, een topper in rijprestaties en qua conditie in blakende vorm. Deze Mitsubishi Space Star staat voor u klaar! Het is vermeldenswaard dat deze auto maar 3308 kilometer heeft gereden sinds 2025. Hij rijdt lekker, deze Mitsubishi. Pittig ook. Bij de uitrusting van deze Mitsubishi horen onder meer 15 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Onbedoeld snijden na het inhalen gebeurt niet meer, dankzij de achteropkomend verkeer waarschuwing. Volumeknoppen, zenderschakelen, muten... Je doet alles met de audiobediening op het stuur. Veilig en gemakkelijk. Voor een storingvrije radio-ontvangst zorgt de ingebouwde DAB-ontvanger. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Mitsubishi heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Je vindt in deze auto ook airconditioning. De uitrusting van deze Mitsubishi is met buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes, boordcomputer en verstelbaar stuur behoorlijk compleet.
Met de nieuwste technologieën aan boord is deze Mitsubishi in staat om zelf te reageren op potentieel gevaarlijke situaties op de weg. De brake assist zorgt voor een kortere remweg tijdens een noodstop. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
We kunnen ons voorstellen dat je een proefrit wilt maken met deze auto. Bel je ons snel?
Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens en BYD. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.
Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.
Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Modelreeks: 2020 - 2025
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 490 kg
Wielbasis: 245 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
EU verantwoordelijke: Mitsubishi Motor Sales B.V. Gondel 1 1186 MJ Amstelveen, NL 0204056800 www.mitsubishi-motors.nl info@mmsn.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Geel (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.193 cc |
| Max. vermogen | 52 kW (71 pk) |
| Max. koppel | 102 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.850 x 1.670 x 1.505 mm |
| Draaicirkel | 9,2 m |
| gewicht | 850 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.340 kg |
| Trekgewicht geremd | 200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 235 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,1 s |
| Actieradius | 714 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 112 g/km |
| Energielabel | C |



