

Mitsubishi Space Star
1.6 DIAMOND / Airco / All-season banden / Nieuwe APK / Documentatie aanwezig.
€ 1.8502001184.813 km
Handmatig
Benzine
MPV
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 juli 2001 |
| APK | 19 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Mitsubishi Space Star 1.6 Diamond 1.850,-
Bouwjaar: 2001 Kilometerstand: 184.813 km Brandstof: Benzine Transmissie: Handgeschakeld Carrosserie: MPV (5-deurs) Kleur: Blauw Prijs: 1.850,- APK-keuring: geldig tot 19-06-2027
Deze Mitsubishi Space Star 1.6 Diamond is een praktische en betaalbare auto met lekker veel ruimte. Dankzij de hoge instap en praktische indeling is dit een fijne auto voor dagelijks gebruik.
De auto is voorzien van airconditioning, staat op all-season banden en is uitgevoerd als praktische 5-deurs, wat hem extra gebruiksvriendelijk maakt.
Gewoon een leuke en betaalbare auto voor iemand die praktisch en voordelig wil rijden.
Op afspraak te bekijken bij LDV Mobility in Rijssen. Kwaliteit met karakter. Voor vragen of een afspraak: bel of stuur een WhatsApp naar 0645808005.
Garantie: Geen aanvullende garantie
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.584 cc |
| Max. vermogen | 72 kW (98 pk) |
| Max. koppel | 150 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.030 x 1.715 x 1.515 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 1.135 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 370 - 1.370 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,0 s |
| Actieradius | 763 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,3 l/100km (1 op 10,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 171 g/km |



