

Mitsubishi Space Star
1.0 MIVEC 71PK Entry
€ 6.250201468.778 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 november 2014 |
| APK | 17 januari 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 11.526 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Als geen ander munten de Japanse autofabrikanten uit in de toepassing van hoogwaardige materialen en intelligente systemen. Dat merkt u ook bij een auto als deze Mitsubishi Space Star. Met zijn pittige benzinemotor stuurt u deze auto gemakkelijk en vlot door het verkeer. Ook in delen neerklapbare achterbank en dagrijverlichting zijn aan boord.
In de zomer zit u ontspannen achter het stuur dankzij de ingebouwde airconditioning. De uitrusting van deze Mitsubishi is met met startonderbreker, isofix-aansluiting, multi-informatie display en bekerhouder behoorlijk compleet.
In de Mitsubishi Space Star heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De sensor van het forward collision warning-systeem registreert permanent de afstand tot voorliggers en grijpt in als een botsing dreigt. Ook helpen het brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Grijp dan uw kans en plan direct online een proefrit.
Constructiejaar: 2014-11
Laadvermogen: 470 kg
Wielbasis: 245 cm
Interieurkleur: Donker grijs
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 52 kW (71 pk) |
| Max. koppel | 88 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.710 x 1.660 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 9,2 m |
| gewicht | 820 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.290 kg |
| Inhoud bagageruimte | 235 - 912 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,6 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 96 g/km |
| Energielabel | A |





