

Mitsubishi Outlander
2.0 PHEV Business Edition - Navigatie - Climate Control - Lichtmetalen velgen
€ 13.9452015137.737 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 januari 2015 |
| APK | 15 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 51.989 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Deze Mitsubishi bewijst het: 'Drive your ambition' is geen loze kreet. Vanaf nu kunt u hybride rijden, door de combinatie van een verbrandingsmotor en een elektromotor. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank zijn aan boord.
Hoeveel ruimte heeft u nog bij het inparkeren? De achteruitrijcamera brengt helder in beeld wat zich achter de auto bevindt en geeft een geluidssignaal. Onderweg kunt u veilig genieten van het audiosysteem en het full map navigatiesysteem. Want in deze Mitsubishi bedient u ze vanaf het stuurwiel. U verwacht natuurlijk electronic climate control in deze auto, en die is er dan ook. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Mitsubishi zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. Nooit te snel, altijd constant: dat is het voordeel van de aanwezige cruise control. Natuurlijk behoren keyless entry en lederen stuur ook tot de uitrusting van deze complete auto.
In de Mitsubishi Outlander heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Even stilstaan op een hellend wegdeel is een eitje dankzij de hill hold control. De Brake Assist vergroot de veiligheid door bij een noodsituatie extra power te leveren op het remsysteem.
Wilt u met deze Mitsubishi Outlander een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
FZ Auto’s is een begrip in de regio en dé occasiondealer met bodemprijzen op internet voor heel Nederland.
Onze auto’s bieden wij aan voor scherpe internet-meeneemprijzen. Wij rekenen geen afleverkosten.
Wil je toch liever een afleveringsbeurt of garantie? Dan kun je kiezen uit vier scherp geprijsde afleverpakketten. Informeer bij ons naar de mogelijkheden.
Wij ruilen alle voertuigen in – dus ook campers, motoren, boten, enzovoort.
Financiering is mogelijk. Een occasion aanschaffen kost geld, en daarvoor kun je ook een financiering afsluiten. Dankzij onze kennis van financiële producten kunnen wij aantrekkelijke financieringsvoorstellen doen.
Volg ons ook op Facebook: www.facebook.com/fzauto.nl
Bekijk ook onze andere advertenties of kom langs. In een prettig gesprek en onder het genot van een kopje koffie helpen wij je graag bij de zoektocht naar een nieuwe auto. Daarvoor ben je bij FZ Auto’s aan het juiste adres!
Wij houden van eerlijkheid. Alle informatie in deze advertentie is dan ook zo accuraat mogelijk opgesteld. Fouten zijn echter menselijk, dus alle gegevens zijn onder voorbehoud. Kom je langs? Controleer dan altijd zelf de zaken die belangrijk zijn voor je beslissing.
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 09:00 – 18:00 uur
Zaterdag: 09:00 – 17:00 uur
Modelreeks: 2012 - 2015
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 267 cm
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 1,9 l/100km (1 op 52,6)
CO₂-uitstoot (NEDC): 44 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Beschikbare afleverpakketten:
EU verantwoordelijke: Mitsubishi Motor Sales B.V. Gondel 1 1186 MJ Amstelveen, NL 0204056800 www.mitsubishi-motors.nl info@mmsn.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 89 kW (121 pk) |
| Max. koppel | 190 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.660 x 1.800 x 1.680 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.785 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.310 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 463 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 s |
| Actieradius | 52 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,9 l/100km (1 op 52,6) |
| CO2-uitstoot | 44 g/km |
| Energielabel | A |


