
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mitsubishi Colt
1.5 Sky **APK-2SCHUIFDAKEN-NAP**
€ 8992008282.405 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 maart 2008 |
| APK | 5 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.751 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Goed rijdende Mitsubitshi Colt.
Met dubbele electrische daken wat een ruimtelijk gevoel geeft. APK nog tot januari 2027 dus instappen en weg rijden.
Wij zijn een RDW erkend bedrijf. Al onze geadverteerde auto's worden aangeboden tegen scherpe meeneemprijzen. Inruil van uw huidige auto is mogelijk tegen handelsprijs. Eventuele garantie en of afleveringsbeurt is in overleg mogelijk vraagt u naar de voorwaarden.
Informeer voor u vertrekt of de occasion waarin u interesse heeft nog beschikbaar is. Dit om een teleurstelling te voorkomen.
Openingstijden Maandag t/m Vrijdag van 9:00 tot 17:00 Zaterdags van 10:00 tot 16:00. (S'avonds en Zondags op afspraak)
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie. Controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Voor vragen of informatie kunt bellen of appen met:
085 250 27 05
Tot snel!
De Vries Mobiliteit
powered by Matuna BV
Gladsaxe 34
7327 JZ Apeldoorn
5 minuten van afslag Apeldoorn Zuid A1
Ondanks dat wij veel aandacht aan onze advertentie tekst besteden. Kunnen er geen rechten aan ontleent worden en zijn fouten voorbehouden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- schuifdak (dubbel)
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Van binnen en van buiten gereinigd
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2004 - 2008
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 250 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 148 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, Van binnen en van buiten gereinigd, Vloeistoffen gecontroleerd
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mitsubishi Motor Sales B.V. Gondel 1 1186 MJ Amstelveen, NL 0204056800 www.mitsubishi-motors.nl info@mmsn.nl
Overige informatie
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 80 kW (109 pk) |
| Max. koppel | 145 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.870 x 1.695 x 1.550 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 970 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.465 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 315 - 645 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,0 s |
| Actieradius | 758 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 148 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
De Vries Mobiliteit
Eendrachtstraat 837335 CG Apeldoorn





















