
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mitsubishi Colt
1.5 Sky Airco is perfect! | Lederen stuurwiel | Lichtmetalen velgen 16" | Radio-CD/MP3 speler

Mitsubishi Colt
1.5 Sky Airco is perfect! | Lederen stuurwiel | Lichtmetalen velgen 16" | Radio-CD/MP3 speler
€ 2.9992008160.036 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 april 2008 |
| APK | 17 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Krachtig in techniek, groot in comfort en prestaties: Mitsubishi. Drive your ambition. Zijn pittige prestaties dankt deze auto aan zijn compacte en zuinige motor. Bij de uitrusting van deze Mitsubishi horen onder meer dubbel schuifdak, 16 inch lichtmetalen velgen, dakspoiler, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank. De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Mitsubishi zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. Met lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook is deze auto helemaal compleet. Nieuwsgierig geworden? Kom deze auto dan snel bij ons bekijken.
Disclaimer: LET OP: Getoonde afbeeldingen kunnen afwijken van de daadwerkelijke voorraadauto. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Vraag onze verkoopadviseurs naar specificaties van deze auto.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Extra getint glas
Infotainment
- TP Verkeersinformatie
Overige
- Schuifdak (dubbel)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2007 - nov. 2008
Referentienummer: 3474576
Maten en gewichten
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 250 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1070 kg
Verwachtte leveringsdatum: 28-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 17-04-2008
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 79 kW (108 pk) |
| Max. koppel | 145 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.870 x 1.700 x 1.550 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 970 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.465 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 315 - 645 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,0 s |
| Actieradius | 758 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 76,9 l/100km (1 op 1,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 50,0 l/100km (1 op 2,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 148 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Cees Jansen Auto's
Veldzichtweg 143851 SH Ermelo




















































