
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mitsubishi ASX
1.6 Cleartec Instyle | Panoramadak | Trekhaak | NL auto | Leder | Rijklaarprijs
€ 14.2502017117.212 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 december 2017 |
| APK | 22 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 29.189 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Nette ASX in luxe Instyle uitvoering die wij al meerdere jaren in onderhoud hebben. Tevens voorzien van All Season banden.
Prijs is rijklaar inclusief een technische controle, minimaal 11 maanden APK, benodigd onderhoud, uitgebreide poetsbeurt binnen- en buitenzijde, tank ½ vol, 1 jaar pechhulp, 12 maanden BOVAG garantie, NAP-certificaat en we vrijwaren uw eventuele inruilauto.
Over topkwaliteit hoeven we niet bescheiden te doen, vinden ze bij Mitsubishi. 'Drive your ambition' dus! De aandrijving van deze Mitsubishi wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Koude start? Niet met de verwarmbare voorstoelen! Zicht, licht en toch dicht! Een geweldige rijervaring met het glazen panoramadak. In het donker zorgt de xenonverlichting voor een goed zicht op de weg. Tot de uitrusting van deze Mitsubishi behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Strak inparkeren wordt een fluitje van een cent door de achteruitrijcamera. Voor een krachtige en natuurlijke geluidsweergave zorgt het high performance audiosysteem. Nooit meer te warm of te koud. De electronic climate control zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. Ogen op de weg, handen aan het stuur. De audiobediening op het stuur zorgt dat u probleemloos schakelt tussen zenders. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Deze Mitsubishi is voorzien van regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en versnellingspook en boordcomputer.
Zoals u mag verwachten van deze Mitsubishi ASX is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Het systeem van forward collision warning, of in gewoon Nederlands 'botswaarschuwing', treedt in werking als de sensor te weinig afstand signaleert met een voor- of tegenligger. Met voorzieningen als hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Nieuwsgierig? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Autobedrijf van Zessen officieel Mitsubishi dealer. Het adres voor uw nieuwe of gebruikte Mitsubishi. Wij verzorgen verder onderhoud, reparatie en schadeherstel in onze zeer moderne werkplaats. Bel voor meer informatie en een afspraak 0347-358000.
Welkom bij Autobedrijf van Zessen! Het autobedrijf met 40 jaar ervaring in de automotive waar u en uw auto centraal staan. Als Mitsubishi Dealer of the Year, Bosch Car Service dealer, Peugeot Specialist en Qooder dealer doen wij alles om u te ontzorgen als het om uw mobiliteit gaat. Bezoek onze showroom voor een nieuwe, ons uitgebreide occasionterrein voor een gebruikte auto of de werkplaats voor onderhoud , reparatie of schadeherstel en ervaar het Merkbaar Verschil.
Benieuwd naar wat wij voor u kunnen betekenen? Bel voor meer informatie of een afspraak 0347-358000 of WhatsApp uw vraag naar 06-82222332 ma-za van 7.00 tot 21.00 uur.
Ondanks onze grote zorg voor het samenstellen van deze advertentie kunnen er geen rechten worden ontleend aan het gepubliceerde. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.”
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Extra getint glas
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- koplampreiniging
Infotainment
- Audio installatie premium
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2012 - 2020
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 132 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: All-in prijs: Prijs is rijklaar inclusief een technische controle, minimaal 11 maanden APK, benodigd onderhoud, uitgebreide poetsbeurt binnen- en buitenzijde, tank ½ vol, 1 jaar pechhulp, 12 maanden BOVAG garantie, NAP-certificaat en we vrijwaren uw eventuele inruilauto.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mitsubishi Motor Sales B.V. Gondel 1 1186 MJ Amstelveen, NL 0204056800 www.mitsubishi-motors.nl info@mmsn.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.590 cc |
| Max. vermogen | 86 kW (117 pk) |
| Max. koppel | 154 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.370 x 1.810 x 1.640 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.235 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.870 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 665 kg |
| Inhoud bagageruimte | 419 - 1.169 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 1.105 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 132 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Autobedrijf van Zessen
Ambachtsweg 64128 LC Lexmond











