

Mitsubishi ASX
1.6 117pk Cleartec Bright+ | Climate | Cruise | PDC | Metallic
€ 11.950201796.497 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 5 januari 2017 |
| APK | 5 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 22.979 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Wij begrijpen dat u zekerheid wilt bij de aankoop van een gebruikte auto. Daarom worden onze occasions zorgvuldig gecontroleerd op kilometerhistorie, onderhoud en technische staat. Transparantie en betrouwbaarheid staan bij ons centraal.
✔ Kilometerstand gecontroleerd via RDW/NAP
✔ Technisch gecontroleerd voor aflevering
✔ Onderhoudshistorie aanwezig
✔ Transparantie over staat en gebruikssporen
✔ Onafhankelijke aankoopkeuring toegestaan
✔ Inclusief 12 maanden BOVAG garantie en geldige APK
Autobedrijf Wijnne is een allround BOVAG autobedrijf aangesloten bij Bosch Car Service. Als familiebedrijf staan wij al meer dan 45 jaar bekend om persoonlijke service en betrouwbare occasions. Onze klanten waarderen ons met een 9,2 op klanttevredenheid. In 2025 bereikten wij een finaleplek bij de verkiezing ‘BOVAG Onafhankelijk Autobedrijf van het Jaar’ - een mooie erkenning voor onze kwaliteit, service en klantgerichtheid.
Wilt u langskomen voor een bezichtiging? Om uw komst te plannen en teleurstelling te voorkomen maken wij graag vooraf een afspraak met u.
Contactpersonen:
📞 Gerrit Wijnne – 06-41012839
📞 Paul Bosschaart – 06-19209234
Ook buiten kantooruren kunt u via WhatsApp contact opnemen met Gerrit Wijnne of Paul Bosschaart via bovengenoemde telefoonnummers.
Wilt u volledig zorgeloos rijden? Dan kunt u kiezen voor het BOVAG Onderhoudsvrij pakket à €795. Hiermee wordt de auto afgeleverd met:
✔ Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift
✔ Indien nodig een nieuwe distributieriem
✔ Nieuwe APK-keuring
✔ Professionele poetsbeurt
✔ Halve tank brandstof
Zo weet u zeker dat u de eerste periode zonder onverwachte onderhoudskosten kunt rijden.
Wij heten u van harte welkom voor een bezichtiging of vrijblijvende proefrit. Woont u wat verder weg? In overleg kunnen wij de auto ook bij u afleveren.
Wij doen ons uiterste best om onze advertenties correct en actueel weer te geven. Controleer bij bezichtiging altijd de voor u belangrijke zaken, opties en specificaties.
Modelreeks: 2012 - 2020
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 267 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 131 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
EU verantwoordelijke: Mitsubishi Motor Sales B.V. Gondel 1 1186 MJ Amstelveen, NL 0204056800 www.mitsubishi-motors.nl info@mmsn.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.590 cc |
| Max. vermogen | 86 kW (117 pk) |
| Max. koppel | 154 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.360 x 1.770 x 1.640 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.235 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.870 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 665 kg |
| Inhoud bagageruimte | 419 - 1.219 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,4 s |
| Actieradius | 1.105 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 131 g/km |
| Energielabel | D |






