
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI One
Mini Cabrio 1.6 Pepper
€ 2.2992005264.010 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 26 april 2005 |
| APK | 16 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 26.887 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Mini Cabrio 1.6 One Pepper – NAP - Parkeersensor - Elek. ramen Rijdt en schakelt perfect!
Mini Cabrio 1.6 One Pepper - NAP- Parkeersensor - Elek.ramen
- Kenteken: 13-RJ-ST
- Merk: Mini
- Model: Cabrio
- APK tot: 16-05-2027
- Tellerstand: 264010 KM
- Carrosserievorm: Cabrio
- Aantal deuren: 2
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2005
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: grijs
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: W10B16A
- Vermogen: 66 kW / 90pk
- Ledig gewicht: 1140 kg
- Max. trekgewicht: 650 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 7.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 364 cm
- Hoogte: 1415 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Pakket: Visibility pack
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Regensensor
- Verwarmde voorruit
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Elektrisch bedienbare kap
- Lichtmetalen velgen 15"
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Mini Cabrio 1.6 One Pepper – Rijdt en schakelt perfect!
Te koop aangeboden: een leuke en goed rijdende Mini Cabrio 1.6 One Pepper. Ideaal voor de komende zonnige dagen!
De auto rijdt en schakelt uitstekend en is altijd netjes onderhouden. Dankzij de compacte afmetingen en parkeersensoren is parkeren eenvoudig en comfortabel.
Belangrijkste kenmerken:
- 1.6 benzinemotor
- Handgeschakeld
- Parkeersensoren
- Elektrische cabrioletkap
- Sportief en stijlvol design
- Comfortabele uitvoering (Pepper pakket)
Met een auto als deze Mini Cabrio komt u absoluut goed voor de dag. Deze auto uit 2005 heeft 264010 kilometer gereden. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. De elektrische kapbediening is een technisch hoogstandje: het dak opent en sluit zonder dat u hoeft uit te stappen. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 15 inch lichtmetalen velgen, in hoogte verstelbare passagiersstoel en in delen neerklapbare achterbank.
Volumeknoppen, zenderschakelen, muten... U doet alles met de audiobediening op het stuur. Veilig en gemakkelijk. De meeste schade bij inparkeren komt van een randje of paaltje dat u even niet zag. Maar de parkeersensoren zien alles en waarschuwen op tijd. Slimme ruitenwissers? De regensensor zorgt ervoor! Met de cruise control kunt u zorgen dat u op die rechte stukken toch uit beeld blijft bij de flitsers. Natuurlijk heeft deze auto ook airconditioning. Natuurlijk behoren buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, met startonderbreker, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer ook tot de uitrusting van deze complete auto.
In de Mini Cabrio heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De juiste bandenspanning is essentieel voor een stabiele wegligging. Het bandenspanningscontrolesysteem houdt in de gaten of banden voldoende lucht bevatten
De auto heeft kleine gebruikssporen, passend bij de leeftijd, maar ziet er verder netjes uit.
De cabrio is perfect voor zowel dagelijks gebruik als heerlijke ritjes met het dak open.
Kortom: een leuke, betrouwbare en zuinige auto met veel rijplezier!
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging.
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELIJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Aanvullende opties en accessoires
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- In hoogte verstelbaar stuur
- Mistlampen
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R15
Laadvermogen: 425 kg
Wielbasis: 247 cm
Emissieklasse: Euro 4
Bedrijfsinformatie
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELİJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431 - 0611882001
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431 - +31 6 11882001
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 140 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.630 x 1.690 x 1.410 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.140 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.565 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 165 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,8 s |
| Actieradius | 694 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,0 l/100km (1 op 10,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 173 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Euromax Auto's
Boomstraat 1175038 GP Tilburg





























