
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI One
Cabrio 1.5 Salt 102 Pk Navi / Apple Carplay / PDC / Stoelverwarming
€ 15.695201993.461 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 29 juli 2019 |
| APK | 9 januari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 33.894 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Zodra de zon zich laat zien, kunt u heerlijk genieten achter het stuur van deze cabriolet. Rijden als nieuw? Dan is deze MINI Cabrio een fantastische buitenkans. Prille cijfers op de teller, piepjong ogend, verbluffend actueel in extra's en opties... Deze MINI Cabrio heeft het allemaal! Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Ga samen met uw bijrijder lekker zitten in de verwarmbare voorstoelen. Met deze auto gaat open rijden wel heel erg eenvoudig: het elektrische dak opent of sluit met een druk op de knop. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank en windscherm.
Het full map navigatiesysteem brengt u soepel en vlot naar uw bestemming. De meeste schade bij inparkeren komt van een randje of paaltje dat u even niet zag. Maar de parkeersensoren zien alles en waarschuwen op tijd. In deze MINI kunt u zich concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor u in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. U hoeft er niets aan te doen. U bedient de cruise control eenvoudig zonder uw handen van het stuur te halen. Zoals u weet, liggen de autosleutels altijd onderin de boodschappentas die u sjouwt. Geen probleem bij deze MINI Cabrio. De token in uw jaszak wordt van dichtbij gesignaleerd door de keyless entry en alle sloten gaan automatisch open. U bent in deze MINI ook voorzien van airconditioning, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. U bent mede dankzij hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Er is ook een tellerrapport van Nationale Autopas, dat geeft u zekerheid over de kilometerstand van deze auto. Een proefrit is natuurlijk de meest overtuigende ervaring. Bel ons nu voor een afspraak!
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2018 - jun. 2020
Modelcode: F57
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 445 kg
Wielbasis: 250 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Comfort afleverpakket (zonder meerprijs): De prijzen van een occasion zijn altijd inclusief het Comfort afleverpakket : - Afleverinspectie van de vitale delen, controle vloeistoffen en eindcontrole - 1 jaar APK - Tenaamstelling kenteken - NAP certificaat - Poetsbeurt - Wettelijke garantie
- Premium afleverpakket (€ 795): Premium afleverpakket tot 1300 cc : - Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema ( onderhoudsvrij voor 12 maanden of 15.000 km ) - 1 jaar APK - tenaamstelling kenteken - NAP certificaat - Banden minimaal 3,5 mm profiel - 12 maanden Bovag garantie - Halve tank brandstof - Gratis vervangend vervoer bij garantie werkzaamheden - 12 maanden pechhulp in Europa - Poetsbeurt
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Kooiman BV Langeweg 3C 3261LJ OUD BEYERLAND, NL 0186-615455 http://www.kooiman.nl verkoop@kooiman.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 190 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.820 x 1.730 x 1.420 mm |
| gewicht | 1.225 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 215 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,5 s |
| Actieradius | 740 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 140 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Autobedrijf Kooiman
Langeweg 33261 LJ Oud-Beijerland





































