
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI One
Cabrio 1.5 Pepper | STOELVERWARMING | RIJKLAARPRIJS |
€ 16.925201967.232 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 15 augustus 2019 |
| APK | 9 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 32.698 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Ons occasion-aanbod bieden we aan als Kreijne Topselectie. Alle occasions zijn door ons zorgvuldig geselecteerd en zijn van overtuigende topkwaliteit.
Al onze occasions zijn uitgebreid gecontroleerd op meer dan 100 aspecten, waardoor wij rijplezier, gemak, betrouwbaarheid en kwaliteit garanderen. Zoals onderhoudshistorie, staat van het voertuig, motor, remmen, accu en verlichting. We hanteren altijd scherpe, marktconforme prijzen en rekenen geen kosten voor het rijklaar maken van uw nieuwe auto.
Al onze occasions zijn voorzien van 12 maanden Bovag-garantie. Dit is inclusief nieuwe APK, onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, uitgebreide inspectie en een mobiliteitspas (12 maanden geldig) voor pech- en sleephulp in heel Europa.
Autobedrijf Kreijne is een familiebedrijf met meer dan 90 jaar historie. De vierde generatie staat inmiddels aan het roer. Iedere dag werken we met hart en ziel voor onze klanten. Bij onze autobedrijven in Almere, Amersfoort, Harderwijk, Hilversum, Hoogland en Zwolle staan wij graag voor u klaar.
Naast de autobedrijven bent u ook altijd welkom bij ons hoogwaardige schadebedrijf ASN Kreijne Autoschade en bij onze tankstations, carwash en broodjeszaak Bakery Bun.
Onze belofte aan al onze klanten is: topkwaliteit met persoonlijke aandacht. We staan voor de allerbeste kwaliteit van onze producten, service en medewerkers. Daarom leggen we de lat iedere dag zo hoog mogelijk, zodat we onze klanten steeds blijven verrassen. En onze persoonlijke aandacht voor klanten is écht persoonlijk. Dus recht uit het hart en altijd oprecht. Service op maat; daar mag u ons aan houden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- ruitensproeiers verwarmbaar
Overig
- 24 uurs Pechhulp
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2021
Modelcode: F57
Typenummer: WJ11
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 445 kg
Wielbasis: 250 cm
Interieur
Interieurkleur: Stof firework carbon black / carbon black
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 130 g/km
Emissieklasse: Euro 6c
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket: All-in Rijklaar, zonder extra kosten
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 24 uurs Pechhulp, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 190 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.820 x 1.730 x 1.415 mm |
| gewicht | 1.225 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 215 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,5 s |
| Actieradius | 701 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Autobedrijf Kreijne Harderwijk
Zuiderbreedte 83845 MC Harderwijk





































