

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 juni 2020 |
| APK | 5 april 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 53.201 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Deze prachtige MINI Countryman JCW is weer klaar voor een nieuwe eigenaar. Een top uitrustingsniveau, fantastische km stand en de mooie kleurencombinatie maakt het echt een "snoepje"....
25903 Bandenspanningscontrolesysteem 2VB
81 Besturings-AV Europese markt (EU specifiek) 230
31296 Interieurinrichting: Color-Line Carbon Black 4C1
39307 Isofix-houder voor Kinderzitje 470
18700 Mistachterlicht 5AA
69908 Multifunctie voor Stuur 249
70515 Rijassistent-systeem Performance Control 2VG
25150 Service-systeem: ConnectedDrive Services 6AK
25151 Service-systeem: Intelligente noodoproep incl. TeleServices 6AE
11159 Speciale lak Moonwalk Grey B71M
32706 Stoelen voor hoogteverstelbaar 450
28402 Vloermatten Velours 423
35506 Achterklepbediening automatisch 316
20700 Achterspoiler 325
39804 Achteruitrijcamera 3AG
10715 Actieve motorkap 8TF
27108 Armleuning voor 473
25709 Audio-navigatiesysteem 6UM
28980 Automatische airconditioning 2 zones met autom. luchtcirculatiefunctie 534
37901 Binnenspiegel met Dimautomaat 431
77405 Brandstoftank: vergroot 1AG
15202 Buitenspiegel elektr. verwarm- en inklapbaar
2600 Buitenspiegelpakket
> 15202 - Buitenspiegel elektr. verwarm- en inklapbaar
> 37901 - Binnenspiegel met Dimautomaat 313
35508 Comfort-toegang (Sluit-/startsysteem) 322
26710 Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol) met Remfunctie (DCC) 544
24050 DAB-Tuner (Radio-ontvangst digitaal) 654
27804 Dakbekleding Antraciet 4AA
16195 Dakreling Zwart 3AA
38004 Diefstalalarmsysteem met Interieurbeveiliging 302
51299 Diefstalbeveiliging voor Wielen (Velgsloten) 2PA
77219 Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6 RDE 1DE
2764 Excitement-pakket
> 25227 - Centraal-instrument met LED-Ring 4V9
25204 Head-up-display 6AD
24701 HiFi-speakersysteem Harman-Kardon 674
26166 Interieurinrichting: MINI Yours Interieur Style Piano Black verlicht 4GV
18587 Koplamp LED met adaptieve lichtverdeling en Bochtverlichting 5A4
29099 Koudemiddel R 1234 YF 8R9
1702 Licht-pakket 563
49179 Lichtmetalen velgen 8x18 (JCW Grip Spoke) 2WM
77293 MINI Driving Modes 4VA
18313 Mistlamp LED 5A1
77240 Modelvariant CO2-omvang (Code 1CB) 1CB
4706 Opbergruimte-pakket 493
16302 Panoramadak (Glas) 402
25800 Park-Distance-Control (PDC) voor en achter
> 25791 - Rijassistent-systeem Parkeerhulp 508
40800 Rijassistent-systeem Active Guard (Remassistent) 5AV
25791 Rijassistent-systeem Parkeerhulp 5DP
31998 Sportstoelen voor John Cooper Works
30230 Stoelbekleding/kussens: MINI Yours Leather Lounge TYE1
29500 Stoelverwarming voor 494
69316 Stuur (Sport/leder) John Cooper Works
24870 Telefonie met Wireless Charging (Bluetooth-Telefonie, Audio-Streaming en Spraakbesturing) 6NW
74908 Transmissie 7 versnellingen - Dubbelkoppeltransmissie Sport met Steptronic 2TC
77197 Uitlaatwarmte-terugvoersysteem (Blow-by-Heater) 4NE
4778 Uitrustingspakket: Connected Navigation Plus
> 24114 - Audiosysteem MINI Visueel Boost (incl. LC-display)
> 24826 - Handsfree-installatie Bluetooth met USB-Audio-interface
> 24870 - Telefonie met Wireless Charging (Bluetooth-Telefonie, Audio-Streaming en Spraakbesturing)
> 25045 - MINI Connected XL (Interface)
> 25048 - MINI Connected (Interface)
> 25070 - Service-systeem: Apple CarPlay Informatie (Voorbereiding)
> 25150 - Service-systeem: ConnectedDrive Services
> 25709 - Audio-navigatiesysteem
> 25879 - Service-systeem: Remote Services
> 25881 - Service-systeem: Real Time Traffic Information (RTTI)
> 42925 - Rijassistent-systeem Vermoeidheidssensor (Driver-Alert-Control, DAC)
> 69300 - Stuur (Sport/leder) 7GK
4801 Uitrustingspakket: John Cooper Works Aerodynamica Kit 3A1
4802 Uitrustingspakket: John Cooper Works Pakket
> 4801 - Uitrustingspakket: John Cooper Works Aerodynamica Kit
> 31998 - Sportstoelen voor John Cooper Works
> 69316 - Stuur (Sport/leder) John Cooper Works
> 70515 - Rijassistent-systeem Performance Control
4824 Uitrustingspakket: John Cooper Works Trim
> 1702 - Licht-pakket
> 2764 - Excitement-pakket
> 25227 - Centraal-instrument met LED-Ring
> 4706 - Opbergruimte-pakket
> 4802 - Uitrustingspakket: John Cooper Works Pakket
> 4801 - Uitrustingspakket: John Cooper Works Aerodynamica Kit
> 31998 - Sportstoelen voor John Cooper Works
> 69316 - Stuur (Sport/leder) John Cooper Works
> 70515 - Rijassistent-systeem Performance Control
> 18313 - Mistlamp LED
> 18587 - Koplamp LED met adaptieve lichtverdeling en Bochtverlichting
> 26710 - Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol) met Remfunctie (DCC)
> 27108 - Armleuning voor
> 27804 - Dakbekleding Antraciet
> 28980 - Automatische airconditioning 2 zones met autom. luchtcirculatiefunctie
> 77293 - MINI Driving Modes 7KQ
22707 Voorruit verwarmbaar
22101 Warmtewerend glas 420
1906 Zicht-pakket
> 22707 - Voorruit verwarmbaar 359
Deze auto is bij ons op locatie ten allen tijde te bezichtigen! Wel is het raadzaam om vooraf even te informeren of de auto nog beschikbaar is. Hoewel aan de informatie op onze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoeringen en beschikbaarheid van onze auto's kunt u contact opnemen met ons op het telefoonnummer: 0187-603590. Kies voor de afdeling verkoop via ons keuzemenu.
Alle auto's die op onze website geadverteerd worden zijn rijklaarprijzen inclusief BOVAG garantie. Deze garantie is 12 maanden ! Er worden géén afleveringskosten of extra kosten voor garantie berekend.
Alle auto's worden geleverd met een geldige APK voor minimaal 1 jaar.
Al onze auto's zijn vooraf gepoetst om een maximale presentatie in onze showroom mogelijk te maken.
Axxiauto wanneer u kiest voor een bedrijf waar de kwaliteit op de eerste plaats staat !
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Draadloze telefoonlader
- Navigatie-systeem full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Telefoonintegratie premium
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED mistlampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Veiligheid
- Extra getint glas
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurhulp
Overig
- Afwijkende dakkleur
- Park Assist Pack (Parkeersensor voor en achter)
- Speciale kleur
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/55 R17
Laadvermogen: 600 kg
Wielbasis: 267 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Afleverpakket (2)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Bosch Best Car Selection


DS 3 Crossback - Mini Countryman - Vergelijkende Test
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 141 kW (192 pk) |
| Max. koppel | 280 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.300 x 1.820 x 1.560 mm |
| gewicht | 1.440 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.040 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 450 - 1.390 l |
| Inhoud brandstoftank | 51 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,4 s |
| Actieradius | 894 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
AxxiAuto
Watertoren 253247 CL Dirksland










































