
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
Cabrio 1.6 Chili **CLIMA-NAP-CRUISECTRL**
€ 3.7502007195.668 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 12 januari 2007 |
| APK | 23 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 35.494 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Lekkere dikke Mini Cooper Cabrio.
Uitgevoerd met half leder, elektrische kap maar ook cruise control en climate controle.
Helemaal klaar voor de zomer en instapklaar.
Wij zijn een RDW erkend bedrijf. Al onze geadverteerde auto's worden aangeboden tegen scherpe meeneemprijzen. Inruil van uw huidige auto is mogelijk tegen handelsprijs. Eventuele garantie en of afleveringsbeurt is in overleg mogelijk vraagt u naar de voorwaarden.
Informeer voor u vertrekt of de occasion waarin u interesse heeft nog beschikbaar is. Dit om een teleurstelling te voorkomen.
Openingstijden Maandag t/m Vrijdag van 9:00 tot 17:00 Zaterdags van 10:00 tot 16:00. (S'avonds en Zondags op afspraak)
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie. Controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Voor vragen of informatie kunt bellen of appen met:
085 250 27 05
Tot snel!
De Vries Mobiliteit
powered by Matuna BV
Gladsaxe 34
7327 JZ Apeldoorn
5 minuten van afslag Apeldoorn Zuid A1
Ondanks dat wij veel aandacht aan onze advertentie tekst besteden. Kunnen er geen rechten aan ontleent worden en zijn fouten voorbehouden.
Aanvullende opties en accessoires
Interieur & Comfort
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Overig
- Rookvrij
- Van binnen en van buiten gereinigd
- Visibility-pack (binnenspiegel automatisch dimmend)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2004 - 2009
Modelcode: R52
Typenummer: RF31
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 425 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieurkleur: Cloth/leather octagon pantherblack/pantherblack
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 175 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 10,1 l/100km (1 op 9,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, Van binnen en van buiten gereinigd, Vloeistoffen gecontroleerd
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 150 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.640 x 1.688 x 1.415 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.150 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.575 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 165 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 684 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,1 l/100km (1 op 9,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| CO2-uitstoot | 175 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
De Vries Mobiliteit
Eendrachtstraat 837335 CG Apeldoorn























