
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
Cabrio 1.6 Chili
€ 2.5002004185.782 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Handmatig
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 2 juli 2004 |
| APK | 22 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2004 - mrt. 2009
Modelcode: R52
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 425 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Nimda Snijders Nijverheidsstraat 43 3861RJ NIJKERK GLD, NL 0332586862 http://www.snijdersautobedrijf.nl info@snijdersautobedrijf.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 150 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.640 x 1.690 x 1.420 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.150 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.575 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 165 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 684 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,1 l/100km (1 op 9,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| CO2-uitstoot | 175 g/km |
Opties
Autobedrijf Snijders
Nijverheidsstraat 433861 RJ Nijkerk



















