
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
1.6 Cooper Airco Cruise LM velgen
€ 2.9502004128.638 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 28 mei 2004 |
| APK | 28 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Leuke en bovendien zeer goed rijdende Mini Cooper. De auto is heel goed onderhouden, alle facturen aanwezig. Beschikt o.a. over airconditioning (werkt super), cruise control, elektrische ramen, cv, lichtmetalen velgen, etc. Alle boekjes en beide sleutels aanwezig.
Bent u na het lezen van deze advertentie nieuwsgierig geworden en wilt u de Mini in het echt bewonderen? U bent van harte welkom, belt even voor de beschikbaarheid op 0181-390183.
Graag ruilen wij uw auto camper caravan in! Komt u langs voor de beste inruilprijs. Kijk voor onze uitgebreide afleverpakketten en garantiemogelijkheden op onze website. Voor meer informatie of een afspraak, neem contact op met een van onze verkoopadviseurs; Floris de Jong, Leo van der Klaauw of Dick van der Veer. Wij zorgen bij aflevering voor de RDW tenaamstelling.
Opties
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airconditioning, handbediend
- Airconditioning
- Radio/CD
- Elektrische ramen voor
- Cruise control
- Boordcomputer
- ABS
- Bandenspanningscontrole
- Startonderbreking
- Bumpers in kleur van de carrosserie
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Dealeronderhouden
- Hoofdsteunen achter
- Rokersvrije auto
- Mistlampen
- Sportonderstel
- Stuurbekrachtiging
- Bekerhouder voor
- Warmtewerend getint glas
- El. verstelbare spiegels
- Lederen stuur
- Multifunctioneel stuur
- Verstelbaar stuur
- Centrale deurvergrendeling, handbediend
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 15 inch
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
Garantie: aanvullende garantie in overleg mogelijk
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 150 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.626 x 1.688 x 1.408 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.505 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 150 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 735 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 165 g/km |
Opties
N. Stoopman Auto's B.V.
Daltonweg 33225 LR Hellevoetsluis

























