
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
3-Deurs 1.6 Chili NW APK
€ 1.4502004211.032 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 1 april 2004 |
| APK | 22 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Leuke en complete Mini Cooper met een nieuwe APK.
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Overige
- Niet in gerookt
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2001 - dec. 2006
Modelcode: R50/R53
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 455 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 8
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 1
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Brinkman Bruynvisweg 24 1531AZ WORMER, NL 0756154202 http://www.autobrinkman.nl info@autobrinkman.nl
Bedrijfsinformatie
Berichten met “laatste prijs?” of biedingen worden niet beantwoord.
Welkom bij Auto Brinkman te Wormer.
Bij ons bent u op het juiste adres voor een leuke auto tegen de juiste prijs. De verkopers staan u graag te woord.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk.
Openingstijden :
Dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00
Zaterdag van 10:00 tot 16:00
Adresgegevens :
Auto Brinkman
Bruynvisweg 24
1531 AZ Wormer
Tel. +31756154202
Tel. +31683084300
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 150 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.630 x 1.690 x 1.410 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.505 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 150 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 746 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,0 l/100km (1 op 11,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| CO2-uitstoot | 163 g/km |
Opties
Auto Brinkman
Bruynvisweg 241531 AZ Wormer



















